Reklama
Reklama

58-letni Michel Moran pochwalił się oficjalnie. Rodzina się powiększyła. "Et voilà"

Michel Moran i jego żona mają powód do świętowania. Kucharz na swoim profilu na Instagramie wyjawił, że doczekał się wnuczki. Zdradził przy okazji imię dziewczynki.

Michel Moran został dziadkiem

Michel Moran doczekał się dwojga dzieci - Solene i Andrei. To właśnie Andrea uczynił go kilka dni temu dziadkiem. Kucharz pochwalił się na swoim profilu na Instagramie faktem, iż na świat przyszła jego wnuczka. Przy okazji zdradził imię dziewczynki.

"Et voilà !!! Elea jest już z nami piękna dziewczynka urodzona 10 lipca !! Marie i Andrea szczęśliwi !!! A my z Halina !!!! babcia i dziadek. w niebo" - czytamy.

Pod wpisem pojawiło się oczywiście mnóstwo gratulacji, które spłynęły nie tylko w kierunku świeżo upieczonych rodziców, ale także dziadków. Wpisy zostawili zarówno jego polscy fani, jak i francuscy.

Reklama

Michel Moran: życie prywatne

Córka i syna Michela Morana są już dorośli. Kucharz, którego poznaliśmy dzięki programowi "MasterChef" rozstał się z ich matką, kiedy były małe. Gwiazdor TVN-u niedługo był jednak samotny.

Od ponad 20 lat jest szczęśliwy u boku Haliny, którą poznał wcale nie w Polsce, a w Luksemburgu. Wprawdzie nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, jednak wygląda na to, że prawdziwa i trwała. Inaczej nie byliby bowiem ze sobą tyle lat.

Partnerka Michela Morana wiążąc się z nim, również miała za sobą związek, z którego narodziło się dwoje dzieci. Razem z kucharzem stworzyli więc rodzinę patchworkową, która może na siebie liczyć w każdej sytuacji.

Zobacz też:

Michel Moran z bólem serca był zmuszony zamknąć restaurację. "Nie była to łatwa chwila"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michel Moran
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy