Reklama
Reklama

46-letni Michał Sitarski szykuje się do ślubu. Przyszła żona młodsza o dwadzieścia lat!

Michał Sitarski (46 l.) robi maślane oczy do pięknej blondynki Natalii Iwańskiej, z którą zaczął się spotykać po tym, jak zagrali razem w filmie „Marzec ‘68”. Para aktorów szybko zdecydowała się na poważny krok i zaręczyła się w sylwestra. Wielu dziwi fakt, że tych dwoje tak dobrze się dogaduje mimo dużej różnicy wieku. Parę dzieli 20 lat!

Michał Sitarski jest aktorem znanym z wielu polskich seriali. Do tej pory mogliśmy go zobaczyć m.in. w "Brzyduli", "Wszystko przed nami". Zagrał także w produkcji "Marzec’68" i w "Miłość jest blisko". Ekranowy gwiazdor trzyma się jednak na uboczu i nie pozwala mediom na grzebanie w jego życiu prywatnym, o którym do tej pory niewiele było wiadomo.

Michał Sitarski oświadczył się ukochanej

Rąbka tajemnicy uchyliła jego 20 lat młodsza ukochana Natalia Iwańska, która w sylwestrową noc pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i wyznała, że niebawem stanie się Panią Sitarską.

"31.12.22/01.01.23 Najpiękniejsza noc w moim życiu Przyszła Pani Sitarska!" - napisała Iwańska na Instagramie, chcąc podzielić się z innymi swoim szczęściem.

Reklama

Na profilu młodej aktorki znaleźć można nie tylko piękne sesje zdjęciowe, ale również prywatne wstawki. Na wielu zdjęciach zakochana Natalia całuje się z Sitarskim albo promiennie uśmiecha się do aparatu. Wygląda na to, że tych dwoje łączy prawdziwe uczucie!

Natalia Iwańska w produkcji HBO

Wybranka gwiazdora  "Brzyduli" odnosi niebywałe sukcesy w branży filmowej. Nie raz miała też okazję grać u jego boku. Niebawem będziemy mogli zobaczyć ją w produkcji HBO "#Bring Back Alice", którą aktorka zapowiedziała już w sieci.

Gwiazda pokazała także pierwsze nagrania z premiery serialu.

Trzeba przyznać, że 26-latka ma na swoim koncie role w wielu polskich megahitach. Grała m. in. w "Ojcu Mateuszu", "Prawie Agaty" czy "Przyjaciółkach". Występowała także w spektaklu "O mało co", gdzie miała okazję wystąpić u boku największych sław znanych ze szklanych ekranów na czele z Anną Muchą, Barbarą Kurdej-Szatan, Filipem Bobkiem i ukochanym Michałem Sitarskim.

Zobacz też:

Julia Kamińska była dziewczyną Rosjanina. Zazdrość zniszczyła ich związek

Piotr Rubik będzie latał do pracy aż z Miami! "A co to za problem?"

Kayah i Karpiel-Bułecka byli parą, choć ukrywali związek. Nie mogli wziąć ślubu z ważnego powodu

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy