Reklama
Reklama

19-letnia córka Katarzyny Pakosińskiej w związku z kobietą. Padły ostre słowa o błędach wychowawczych

Katarzyna Pakosińska (51 l.), gwiazda znana głównie dzięki występom w "Kabarecie Moralnego Niepokoju", ma już dorosłą córkę. 19-latka jest ambitna jak mama. Na co dzień zajmuje się wieloma rzeczami: studiuje, rozkręca swoją karierę w sieci i... jest szczęśliwie zakochana. Oto szczegóły.

Katarzyna Pakosińska ma powody do dumy. Jej córka jest już dorosła

Katarzyna Pakosińska i jej córka są ze sobą bardzo blisko. Razem pojawiły się razem nawet na kanapie telewizji śniadaniowej, gdzie udzieliły odpowiedzi na pytania o karierę i plany na przyszłość.

"Córka Katarzyny Pakosińskiej nie tak dawno wkroczyła w dorosłość. 19-letnia Maja Wiaderny postanowiła podążać śladami popularnej mamy i spróbować swoich sił na scenie. Mamę i córkę gościliśmy w naszym studiu" - napisano pod zdjęciem Pań na Instagramie programu "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Katarzyna Pakosińska o macierzyństwie

Jak się okazuje, Katarzyna Pakosińska (mimo możliwości pochwalenia się ambitną córką) nie czuje, że w pełni podołała zadaniu, jakim jest wychowywanie pociechy.

"Wydaje mi się, że jestem lepszą ciocią, niż mamą. Jako mama popełniłam mnóstwo błędów, obarczając Maję, która rosła przy mnie, mnóstwem rzeczy, których nie powinnam na nią zrzucać. One brał się z tego, że nie byłam jeszcze poukładana sama ze sobą. To ja byłam wszędzie fruwająca, jeszcze z nieprzepracowanymi lękami wyniesionymi z mojego domu" - mówiła Pakosińska w podcaście "Po macoszemu".

Wspólny język matki i córki. Katarzyna Pakosińska i Maja razem w mediach społecznościowych

Choć Pakosińska mówi o błędach, nie wydaje się, by córka miała żal i trudności w dorosłym życiu. Wręcz przeciwnie, pociecha znanej z "Kabaretu Moralnego Niepokoju" gwiazdy jest bardzo otwarta i ciekawa świata. Do tego działa na TikToku, gdzie zdobywa coraz większą grupę odbiorców. Również jej mama założyła TikToka, by pozostać w kontakcie z młodszą widownią.

Profil córki Pakosińskiej obserwuje ponad 24 tys. użytkowników, a Katarzyny ponad 7 tys. Wielu internautów od razu zauważa podobieństwo między Paniami. Twierdzą nawet, że Maja całkowicie przejęła po niej urodę.

Katarzyna Pakosińska i córka się wspierają. Są też wyjątkowo podobne

Maja cieszy się dużą popularnością w sieci nie tylko ze względu na bycie córką Pakosińskiej. 19-latka jest przede wszystkim bardzo szczera. Otwarcie wspomina na wielu nagraniach, że interesują ją kobiety, a na Instagramie chwali się zdjęciami z partnerką. 

Maja na swojej życiowej drodze może liczyć na wsparcie Katarzyny. W drugą stronę również oferuje pomocną dłoń. Jak Katarzyna podkreśliła w opisie swojego profilu, sama raczej nie zdecydowałaby się na założenie konta na znanej platformie: "Moja córka namówiła mnie na Tik Toka. Co to ten TikTok?".

Niektóre z filmów Katarzyny zbierają po niemal 400 tysięcy widzów, co jest bardzo dobrym wynikiem przy tak niewielu publikacjach, które można znaleźć na jej profilu. Córka Pakosińskiej dużo bardziej dba o regularność wstawiania filmów. To Maja namówiła mamę do TikToka, więc można mieć nadzieję, że w przyszłości Panie nagrają coś razem. Dla wielu internautów takie treści byłyby z pewnością bardzo interesujące.

Czytaj też:

Katarzyna Pakosińska ujawnia: mąż uratował jej życie

Motyka dopiero co stracił pracę, a teraz takie wieści. To nie były plotki o nim i Pakosińskiej

Borkowski pozuje z młodszą ukochaną na ściance. Tłum gwiazd na gali Businesswoman Awards

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Pakosińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy