Reklama
Reklama

Borkowski pozuje z młodszą ukochaną na ściance. Tłum gwiazd na gali Businesswoman Awards

Gwiazdy i celebryci pojawili się na gali Businesswomen Awards. Jak zawsze prowadzącym był Jacek Borkowski, którzy na ściance pojawił się w towarzystwie swojej narzeczonej, Jolanty. Wśród gwiazd nie zabrakło elegancji, ale i też nieoczywistych kreacji.

Borkowski pozuje z młodszą ukochaną na ściance. Tłum gwiazd na gali Businesswoman Awards

Gala zorganizowana w tym roku przez magazyn "Businesswoman & Life" to już XX edycja konkursu Businesswoman Awards. Uroczystość odbyła się 29 września 2023 roku w Hotelu Verte, Warsaw, Autograph Collection w Warszawie. Nie mogło oczywiście zabraknąć osobistości ze świata mediów, biznesu i show-biznesu. Prowadzącym jak zawsze był Jacek Borkowski, który po raz pierwszy pojawił się z młodą ukochaną u boku!

\

Najlepsze kreacje na XX Businesswoman Awards: Borkowski, Gwit, Bomba, Liszowska, Fajkowska, Pakosińska

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią gwiazdy polskiego show-biznesu, m.in. Joanna Liszowska, dawno niewidziana Kasia Pakosińska, Jolanta Fajkowska z partnerem, Dominika GwitSylwia Bomba, czy Natalia Nykiel.

Reklama

Gwiazdy na gali Businesswoman Awards 2023: Jacek Borkowski

Jacek Borkowski pojawił się w towarzystwie pięknej narzeczonej. Zabrał też ze sobą dzieci, które widać świetnie dogadują się z Jolantą. Partnerka zaprezentowała się w czarnej sukience z rozcięciem, która miała opuszczone białe, bufiaste rękawy. Prowadzący galę wybrał błyszczący garnitur w paski.

Gwiazdy na gali Businesswoman Awards 2023: Katarzyna Pakosińska

Dawno niewidziana Katarzyna Pakosińska postawiła na różowy garnitur z broszką z piórek.

Gwiazdy na gali Businesswoman Awards 2023: Joanna Liszowska

Joanna Liszowska tym razem nie pojawiła się w swojej charakterystycznej fryzurze, czyli burzy loków. Wybrała dodatkowo na ten wieczór zestaw z opuszczonymi ramionami. Bardzo szeroka tunika połączona ze spodniami nieco przypomina zestaw piżamowy.

Gwiazdy na gali Businesswoman Awards 2023: Sylwia Bomba

Sylwia Bomba postawiła na prostotę, czyli czarną sukienkę maxi z rozcięciem na nogę i czarne szpilki. Celebrytka zamiast dużej ilości biżuterii postawiła wyłącznie na duże, wiszące kolczyki z kamieniami.

Gwiazdy na gali Businesswoman Awards 2023: Dominika Gwit

Dominika Gwit skusiła się na klasykę - plisowaną sukienkę w kolorze butelkowej zieleni. Dominika Gwit dobrała białą kopertówkę i czerwień na ustach.

Gwiazdy na gali Businesswoman Awards 2023: Jolanta Fajkowska

Podobnie do Katarzyny Pakosińskiej, w różowym garniturze zaprezentowała się Jolanta Fajkowska, która zabrała ze sobą męża, Krzysztofa Karpińskiego.

Gwiazdy na gali Businesswoman Awards 2023: Natalia Nykiel

Natalia Nykiel postawiła na klasykę połączoną z nowoczesnością. Czarna, obcisła sukienka z ekstrawaganckim wycięciem przy dekolcie miała również duże wycięcie na kuszenie nóżką. Natalia wybrała mocny, niebieski makijaż i subtelnego koczka.

Zobacz też:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy