Reklama
Reklama

Wyszła na jaw prawda ws. kariery Sary James. Mietek Szcześniak się wygadał

Sara James zdobyła popularność, gdy wygrała 4. edycję programu "The Voice Kids". Potem zachwycał się nią nawet znany juror amerykańskiego “Mam talent!”. W ostatnim czasie trochę jednak na jej temat przycichło. Okazuje się, że zdawała bardzo ważny egzamin i już wie, co chce dalej robić.

Sara James zdała egzamin

Sara James miała zaledwie 13 lat, gdy wygrała 4. edycję "The Voice Kids", polskiej wersji muzycznego talent show. Następnie reprezentowała Polskę na dziecięcej eurowizji. Później było znów o niej głośno za sprawą udziału w amerykańskim "Mam talent". Sara doszła tam do finału. Zachwycał się nią Simon Cowell - człowiek, który odkrył m.in. formację "One Direction". 

W zeszłym roku życie Sary trochę zwolniło i niektórzy zaczęli zastanawiać się nad tym, co dalej z jej karierą. Okazuje się, że młoda piosenkarka przygotowywała się do bardzo ważnego sprawdzianu. Zdała właśnie egzamin ósmoklasisty. Teraz będzie więc musiała zdecydować do jakiego liceum się wybierze. Okazuje się, że to jednak nie koniec zmian. 

Reklama

Sara James zaśpiewa w wyjątkowym duecie

Fani Sary James mogą być spokojni. Artystka nie tylko nie rzuca muzyki, ale i szykuje się do nagrania wyjątkowego duetu. Mietek Szcześniak wygadał się, że planuje współpracować z młodą artystką. Piosenkarz kończy pracę nad swoim nowym albumem. Płyta została nagrana w Stanach Zjednoczonych i to tam najpierw się ukaże, a potem w Polsce. Na płycie mają znaleźć się duety. Jeden zagraniczny, a drugi właśnie z Sarą James.

"Cieszę się, że zaśpiewam duet z Wendy Waldman, i że być może zaśpiewam duet z Sarą James" - powiedział w rozmowie z ShowNews Szcześniak. 

CZYTAJ TEŻ: Enej komentuje słowa, które padły z ust Miszczaka. Chcą pojawić się w “Must be The Music" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Sara James próbuje swoich sił w aktorstwie

Sara James stara się działać na wielu płaszczyznach. Cały czas koncertuje. Stawia też pierwsze kroki w aktorstwie. W 2023 roku użyczyła swojego głosu postaci Arielki w nowej ekranizacji "Małej Syrenki". James oddaje się też sprawom społecznym. W 2022 roku dołączyła do dwóch kampanii promujących dobre postawy. Została pierwszą polską ambasadorką Spotify EQUAL, akcji promującej równość w przemyśle muzycznych. Wzięła też udział we wrocławskiej kampanii Roku Dobrych Relacji, która miała na celu poszerzenie wiedzy o narastającym problemie samotności. Jak widać więc, Sara James jest bardzo zajętą osobą, ale wciąż znajduje czas na muzykę. Nie pozostaje więc nic innego jak czekać na jej duet z Mietkiem Szcześniakiem.  

ZOBACZ TEŻ:

To nie był plotki. Sara James zabrała głos ws. Eurowizji 2025. Roksana Węgiel ma konkurentkę?

Plotki o Sarze James okazały się prawdą. Czasu zostało niewiele

Wielkie poruszenie u Roksany Węgiel. Słynny producent muzyczny dostrzegł jej talent

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Mieczysław Szcześniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy