Reklama
Reklama

To nie był plotki. Sara James zabrała głos ws. Eurowizji 2025. Roksana Węgiel ma konkurentkę?

Najpierw Roksana Węgiel, a teraz Sara James - nie da się ukryć, że kandydatek do wystąpienia podczas przyszłorocznej Eurowizji nie brakuje. Wiele gwiazd chce spróbować swoich sił. Co na ten temat dokładnie myślą młode gwiazdy z długimi listą sukcesów? Oto szczegóły.

Sara James z pasmem sukcesów, również na Eurowizji

Sara James jest bardzo młoda (urodziła się zaledwie w 2008 roku), a już ma na swoim koncie długą listę sukcesów. Jako sześciolatka zwyciężyła na festiwalu w Szczecinku, później latami trenowała wokal, aż w końcu oczarowała trenerów w "The Voice Kids". Od tamtego czasu nie zatrzymuje się i można słuchać jej na dużych scenach w całym kraju (a nawet poza nim).

Nic dziwnego, że w pewnym momencie postanowiono powierzyć jej bardzo odpowiedzialne zadanie i wysłać na... 19. Konkurs Piosenki Eurowizji dla dzieci. Z utworem "Somebody" Sara James zajęła drugie miejsce.

Reklama

Sara James o Eurowizji 2025. "Zastanawiam się"

W wywiadzie dla TVML piosenkarka wyznała, czy do listy sukcesów chciałaby dopisać wystąpienie w Eurowizji. Sara nie pozostawiła żadnych wątpliwości:

"Ja się zastanawiam bardzo mocno. Bardzo lubię Eurowizję, śledzę ją, w tym roku też śledziłam i trzymałam kciuki za Lunę. [...] Myślę, że bym chciała na pewno, ale to jeszcze zobaczymy. Zobaczymy, jak to pójdzie w przyszłym roku, czy w ogóle będą chcieli mnie ludzie w Polsce. Zobaczymy, jeszcze nic nie wiem, ale zobaczymy" - zastanawiała się.

Roksana Węgiel także chciałaby wystąpić na Eurowizji. Czeka na właściwy utwór

Roksana Węgiel również bierze pod uwagę wystąpienie na Eurowizji, ale jak podkreślała w poprzednich wywiadach, musiałaby mieć bardzo mocną piosenkę. To dla niej ważne, by na miejscu dać z siebie wszystko i z odpowiednim utworem.

"Nie ma tego w najbliższych planach, ale jeśli miałabym reprezentować Polskę na Eurowizji "dorosłej", to musiałabym mieć świetną piosenkę. Tam się dzieją różne rzeczy i jest ciężko przewidzieć, co spodoba się publiczności. Musiałabym mieć piosenkę, do której nie mogłabym się przyczepić. Jestem perfekcjonistką, jestem bardzo krytyczna wobec siebie, więc to musiałby być taki numer, że sama bym się nim zachwycała" - oświadczyła gwiazda w podcaście Newonce.

W rozmowie z nami wyjawiła za to, że już raz odmówiła udziału w Eurowizji. Choć dalej ma nadzieję, że do tego dojdzie, nie kryje, że potrzeby się nie zmieniły.

"Nie czułam się na to gotowa, ja w wywiadach wiele razy wspominałam, że muszę mieć świetną piosenkę i wtedy mogę startować w Eurowizji dorosłej. Ale to musi być naprawdę piosenka, która mnie niesamowicie poruszy" - odpowiedziała szczerze Roksana.

Widocznie na ten moment taki utwór nie pojawił się na drodze 19-latki... Kto wie, może Sara jako pierwsza znajdzie odpowiednią piosenkę?

Czytaj też:

Plotki o Sarze James okazały się prawdą. Czasu zostało niewiele

Roksana Węgiel złożyła ważną deklarację względem występu na Eurowizji. Cała nadzieja w ukochanym

Wielkie poruszenie u Roksany Węgiel. Słynny producent muzyczny dostrzegł jej talent

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | "Eurowizja"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy