Reklama
Reklama

Horoskop tygodniowy na 20-26 sierpnia 2022. Przygotuj się na pełną sprzeczności retrogradację Urana

Retrogradacja Urana to jeden z tych momentów w życiu, w których słowa "bądź gotowy na wszystko" lub "spodziewaj się nieoczekiwanego" będą prawdziwsze niż kiedykolwiek. Zmiany, które doświadczą wszystkie znaki zodiaku, dodadzą dreszczyku, ale i też ekscytacji do dotychczasowego życia. Sprawdź horoskop tygodniowy od 20 do 26 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku.

Retrogradacja Urana w Byku przywołuje konieczność przedefiniowania dotychczasowych przekonań. Ten tranzyt zachęca do stworzenia innego zestawu wartości, odnalezienia nowego poczucia bezpieczeństwa, komfortu i stabilności. Jak retrogradacja Urana wpłynie na codzienne życie? Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku!

Retrogradacja Urana w Byku: co oznacza?

Retrogradacja Urana w Byku rozpocznie się 24 sierpnia 2022 roku i potrwa do 22 stycznia 2023 roku. Uran w Byku (znaku stabilności, bezpieczeństwa i przewidywalności) to dosłowne wstrząśnięcie naszymi fundamentami. Uran nie opuści Byka do 2025 roku, co oznacza, że wciąż mamy czas na dokonanie niezbędnych zmian w życiu.

Reklama

Retrogradacja Urana w Byku w 2022 roku pomaga odkrywać i inspirować do nowego sposobu zarabiania na życie, lepszego sposobu żywienia, lepszych kontaktów z rodziną, interakcji z naturą i ogólnego polepszenia jakości życia.

Wszyscy odkryjemy zasoby, które są w każdym z nas, ale nie wiedzieliśmy, że je mamy.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Baran

Baran 20-26 sierpnia 2022 musi mieć większe pokłady cierpliwości, by kontynuować wykonywanie swojej pracy w najlepszy możliwy sposób. Finanse Barana znacznie się poprawią, co pozwoli zwiększyć oszczędności. To nie jest dobry czas na inwestycje i należy unikać ryzykownych przedsięwzięć i nieprzemyślanych zakupów.

Ten tydzień będzie dla Barana wyzwaniem. Bez względu na wszystko, Barany staną się zwycięzcami, pokonując własne słabości.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Byk

Byk 20-26 sierpnia 2022 odczuje dużą presję, która będzie wywołana pracą, a wszystko przez zawód Byka, który będzie wymagał od niego więcej czasu i energii. To moment, kiedy powinien konstruktywnie myśleć o swoich celach. Kondycja finansowa Byka ulegnie poprawie, ale zajmie to trochę czasu. 

W tym tygodniu nie może pozwolić, aby negatywy wpłynęły na niego w jakikolwiek sposób. Wkrótce Byk będzie w stanie dokonać konstruktywnych zmian w swoim życiu.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Bliźnięta

Bliźnięta 20-26 sierpnia 2022 upewnią się w tym tygodniu, czy priorytetowo traktują swoje życie. Sierpień będzie dla Bliźniąt mieszanką skarjnych emocji. W życiu Bliźniąt pojawią się problemy, ale będzie w stanie je przezwyciężyć w krótkim czasie. Dlatego nie ma się czym martwić i może świętować wszystko, co życie ma do zaoferowania.

Przed Bliźniętami będzie stało wiele możliwości. Musi tylko zdecydować, co zamierza zrobić ze swoim życiem i karierą.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Rak

Rak 20-26 sierpnia 2022 może poczuć się dość zdezorientowany. Warto wziąć głęboki oddech, zamiast być impulsywnym. Rak powinien pomyśleć na spokojnie o przyczynach swoich zmieszanych emocji i zrozumienia, co tak naprawdę go niepokoi. Zanotowanie swoich myśli i omówienie je z najbliższymi może w tym pomóc.będzie cieszył się wspaniałym czasem spędzonym z rodziną. 

Od teraz finanse Raka będą stabilniejsze. Warto zacząć oszczędzać na przyszłość.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Lew

Lew 20-26 sierpnia 2022  woli podążać za swoimi przeczuciami, podczas gdy inni poruszają się na podstawie swoich perspektyw, doświadczeń i wniosków. Lew nie uniknie podejmowania ogromnego ryzyka zawodowego lub emocjonalnego w tym tygodniu. Sukces będzie możliwy wyłącznie, gdy pójdziesz właściwą drogą. 

Rodzina Lwa potrzebuje twojej natychmiastowej uwagi. Warto spędzić czas z każdym z członków rodziny sam na sam, a potem razem wybrać się na rodzinną wycieczkę.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Panna

Panna 20-26 sierpnia 2022 odczuje sukces zawodowy pozwoli konstruktywnie myśleć o swojej przyszłości. Koledzy z pracy będą również bardzo pomocni i pomogą Pannie wykonać zadanie we właściwym czasie. Zorganizuj specjalny sposób, aby okazać im swoją wdzięczność.

Panna będzie musiała zmierzyć się z osobistymi problemami dotyczącymi zdrowia. Nie warto zaniedbywać nawet najmniejszych problemów zdrowotnych.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Waga

Waga 20-26 sierpnia 2022 powinna poświęcić więcej czasu dla siebie. To pomoże osiągnąć duchową świadomość. Zaangażuj się w projekty, które wcześniej wydawały się nieosiągalne. To okazja aby nauczyć się czegoś nowego. Podwyżka wynagrodzenia lub awans pomoże Wadze zdobyć dodatkową pewność siebie.

Dzieci Wagi mogą być źródłem zmartwień, więc warto trzymać je pod kontrolą.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Skorpion

Skorpion 20-26 sierpnia 2022 może stać się zbyt sentymentalny i świadomy potrzeb innych. Istnieje szansa, że te emocje mogą sprawić, że Skorpion będzie podatny na podejmowanie złych decyzji.

Skorpion, kiedy nie jest pewien dokonanego wyboru, powinien zaufać swojej intuicji i wewnętrznemu głosowi.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Strzelec

Strzelec 20-26 sierpnia 2022 otrzyma pomocną dłoń od bardzo wpływowej osoby. Okaże się, że będzie mogła ona rozwiązać wszystkie dotychczasowe zmartwienia. Strzelec powinien wykorzystać swoją szansę, która więcej może się nie powtórzyć - w końcu od dawna o tym marzył.

Strzelce muszą zacząć kontrolować swoje myśli, aby nie wypowiadać ostrych słów losowo i w złym momencie. Niektórych konsekwencji mogą nie przewidzieć.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Koziorożec

Koziorożec 20-26 sierpnia 2022 może poczuć, że świat jest na wyciągnięcie ręki i jest w stanie osiągnąć dowolny cel. Ubieganie się o nowe miejsca pracy, granie o większą odpowiedzialność, kluczowe spotkanie z wyższymi rangą - może to położyć podwaliny pod zwiększone spełnienie zawodowe i nagrody pieniężne.

Koziorożce pod koniec tygodnia rozwiążą ważny problem rodzinny. Od razu poczują ulgę.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Wodnik

Wodnik 20-26 sierpnia 2022 będzie czuł się rozdarty między otwarciem się na to, co na myśli, a wycofaniem się. Poświęcenie solidnego czasu na wykorzystanie swoich prawdziwych uczuć, być może poprzez medytację lub dziennikarstwo, może pomóc Wodnikowi poczuć się bardziej skoncentrowanym i przygotowanym do realizacji następnego kroku. Bądź ostrożny, bo pierwsze wrażenie może nie być najlepsze.

Pomyśl o szydełkowaniu, kursie gotowania lub ogrodnictwie. W skrócie: Wodnikom przyda się relaks.

Horoskop tygodniowy 20-26 sierpnia 2022: Ryby

Ryby 20-26 sierpnia 2022 poczują, że serce wzywa ich do poszerzania horyzontów i rozwoju osobistego. W środku tygodnia okaże się, że to, co czują Ryby nie do końca odzwierciedla tego, co naprawdę chcą, od tego, co wmówili Rybom inni ludzie.

Najlepszym rozwiązaniem jest skupienie się na uziemieniu siebie. Później Ryby mogą dodać więcej czasu towarzyskiego do swojego harmonogramu (czaty wideo). 

Te proste, ale wyjątkowe chwile mogą poprawić samopoczucie Ryb.

Zobacz także:

"Kamienie głodu" wynurzyły się z rzeki! To przepowiednia, której wszyscy powinni się bać...

Brama Lwa została otwarta. Przepowiednia Aidy na sierpień 2022: "To moc nieskończoności"

Horoskop tygodniowy na 13-19 sierpnia 2022. Wyciszenie po pełni księżyca

Horoskop tygodniowy na 6-12 sierpnia 2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Superksiężyc Jesiotra wróży obfitość

Dziś na niebie zobaczysz "Koźli Księżyc". Indiańska pełnia księżyca to intensywna przepowiednia

Skutki retrogradacji Merkurego w 2022 dla wszystkich rodzajów zodiaku (ogień, woda, powietrze, ziemia)

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: horoskop | horoskop tygodniowy | Astrologia | retrogradacja Urana
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy