Reklama
Reklama

Tomasz z "Rolnika" jednak nie jest sam. Ledwo pokazał ukochaną, a już mówi o ślubie

Tomasz Klimkowski z "Rolnik szuka żony" co prawda związał się z aż dwiema kandydatkami z programu, jednak żadna z tych relacji nie wyszła. Później bardzo długo był sam. Teraz niespodziewanie pokazał wybrankę - i ledwo się nią pochwalił, a już ogłosił, że jest gotowy się ożenić! Uważni fani programu mogą zresztą rozpoznać piękną brunetkę.

Tomasz nie miał szczęścia w "Rolnik szuka żony"

Tomasz Klimkowski wystąpił w 9. sezonie "Rolnik szuka żony". W tej edycji powstały dwa trwałe związki - Adrianny i Michała oraz Klaudii i Valentyna. Uczestnik z województwa świętokrzyskiego nie znalazł tam jednak wybranki, co nie znaczy, że nie próbował.

Reklama

Na gospodarstwo Tomasza przyjechały wtedy Martyna, Katarzyna i Zuzanna. Początkowo próbował stworzyć relację z Zuzą, jednak w finale programu dowiedzieliśmy się, że z czasem zauważył, jak wiele ich dzieli. Tuż po tym na nowo nawiązał znajomość z Katarzyną, która była nim zauroczona już podczas kręcenia zdjęć. Z czasem jednak okazało się, że i ta relacja nie przetrwała.

Od tamtej pory rolnik nie pokazywał się z nikim u boku. Był jednak aktywny w sieci. Dziś profil Klimkowskiego na Instagramie o nazwie "Świętokrzyski rolnik" obserwuje ponad 60 tysięcy osób. To właśnie tam pochwalił się zdjęciem z nową partnerką.

Tomasz Klimkowski z 9. sezony "Rolnika" pokazał ukochaną

Tomasz poinformował o nowym związku w sposób bardzo nieoczekiwany. Jeszcze pod koniec lipca tego roku żartował z singielskiego stanu. Jednak 28 września pokazał zdjęcie, na którym nie był sam.

Klimkowski najwyraźniej wybrał się na wesele kogoś znajomego, a u jego boku mogliśmy zobaczyć piękną, długowłosą brunetkę w brokatowej, srebrnej sukience i imponujących szpilkach. Fotografia była podpisana jedynie emotikoną czerwonego serduszka, która wyraźnie pokazywała, że osoby w kadrze są razem.

Partnerka rolnika ma na imię Anna - i najwyraźniej Tomasz ma wobec niej bardzo poważne zamiary.

Tomasz z "Rolnika" ledwo pokazał partnerkę, a już chce się żenić

To nie pierwszy raz, kiedy Anna pojawia się na zdjęciu u boku Tomasza. Uważni fani rolnika mogli zauważyć ją na zdjęciu ze ślubu Klaudii i Valentyna, które Klimkowski opublikował 21 sierpnia. Zamieścił wtedy zdjęcie z wesela, które skomentował pan młody:

"Czekamy na rewanż" - ogłosił Valentyn.

Jego kolega z planu 9. edycji "Rolnika" od razu pośpieszył z odpowiedzią:

"Haha, oczywiście, że się doczekacie" - ogłosił Klimkowski.

Pod najnowszą fotografią sypią się gratulacje i życzenia szczęścia. Dołączyła do nich między innymi Joanna Osypowicz z 8. sezonu programu.

Czytaj także:
Halo! Wejdź na halotu.polsat.pl i nie przegap najświeższych informacji z poranka w Polsacie.

Zobacz też:

Afera u Gabriela z "Rolnika". Odrzucona kandydatka grzmi

Nerwowo w 3. odcinku "Rolnika". Na jaw wyszły sekrety

Klaudia z "Rolnika" przerwała milczenie ws. ślubu z Valentynem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Rolnik szuka żony" | "Rolnik szuka żony 9"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy