Reklama
Reklama

Salma Hayek mieszka na jednej z najdroższych ulic w Londynie. Jej dom wynajmował Bieber!

Salma Hayek (55 l.) niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, a jeszcze pilniej strzeże informacji o rezydencji, w której mieszka z rodziną w Londynie. Okazuje się, że dom z 17 sypialniami wcześniej był wynajmowany przez uwielbianego przez nastolatki Justina Biebera. Jakie luksusy kryje ta nieruchomość?

Salma Hayek wraz z mężem Francois-Henrim Pinaultem oraz 15-letnią córką Valentiną mieszkają w Londynie. Ich trójka korzysta na co dzień z niesamowitej nieruchomości, która dawniej należała do Justina Biebera. Aktorka znana z takich filmów jak "Desperado", "Bardzo Dziki Zachód" czy "Frida", przeprowadziła się z Francji do Anglii w 2014 r. W mediach społecznościowych, w odróżnieniu od innych celebrytów, nie chwali się zdjęciami wnętrz swojego domu. Wszystko wskazuje na to, że posiadłość nie jest miejscem, w którym aktorka zatrzymała się na stałe.

Reklama

Gdzie dokładnie mieszka Hayek z córką? Aktorka postawiła na 17-pokojową rezydencję z przełomu wieków, która mieści się przy Hampstead's Bishops Avenue, czyli jednej z "najdroższych" ulic w Londynie. Wcześniej wynajmował ją Justin Bieber za 146 tys.000 dolarów miesięcznie!

Salma Hayek żyje jak księżniczka? Elegancja i luksus

Salma Hayek i jej mąż - francuski miliarder - mają kilka nieruchomości na świecie, m.in. w Los Angeles. To jednak londyńską rezydencję uznają za swój dom przez większość roku. Wbrew plotkom willa ta nie jest urządzona ekstrawagancko czy z przepychem. Owszem, w aranżacjach wykorzystane są luksusowe materiały wykończeniowe, artykuły dekoracyjne czy meble. Brakuje jednak złotych klamek i marmurowych wanien.

Salma Hayek stawia na klasyczne aranżacje

Na kilku zdjęciach możemy zajrzeć do domu aktorki. Jakie tajemnice kryje jej londyńska kryjówka? Na takim metrażu nie brakuje niczego! Jest siłownia, piwniczka z winami, a nawet profesjonalna sala kinowa. Miejsce zamieszkiwane przez gwiazdę jest ponoć nawiedzone... Jej jadalnia to przykład europejskiej elegancji - parkiet, wysokie listwy podłogowe, sztukaterie, neutralne kolory ścian i klasyczne meble łączą się z ciekawymi dekoracjami z kolorowego szkła. Na Instagramie Hayek chwaliła się swoją piwniczką na wina. Trzeba przyznać, że jej kolekcja robi wrażenie!

Salma Hayek: wiek, kariera

Salma Hayek, czyli Salma Valgarma Hayek Jiménez-Pinault, urodziła się 2 września 1966 r. w Coatzacoalcos w południowo-wschodnim Meksyku. Jest aktorką, reżyserką i producentką filmową. Karierę aktorską rozpoczęła od występów w meksykańskich telenowelach. W 1991 r. wyjechała do Los Angeles w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam w 1995 r. zagrała rolę Caroliny w filmie "Desperado". Dzięki niej stała się rozpoznawalna i od tamtej pory zagrała w ponad 50 produkcjach filmowych.

W 2021 r. wcieliła się w jedną z postaci w filmie "Dom Gucci", gdzie występowała u boku sław światowego formatu m.in. Lady Gagi, Jareda Leto czy Ala Pacino.

Zobacz też:

Cichopek i Hakiel nie mogą na siebie patrzeć? Unikają się jak ognia!

Priyanka Chopra i Nick Jonas od dwóch miesięcy ukrywają córkę! Dali jej przedziwne imię

Maffashion powiększyła piersi? Wspomniała o tym na Instagramie!

"Tęsknota silniejsza niż strach". 14-osobowa rodzina ewakuowana z Ukrainy, wraca do Buczy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Salma Hayek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy