Reklama

Reklama

Dominika Tajner

Dominika Tajner /KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News /East News
 • Data urodzenia:

  07.03.1979

 • Miejsce urodzenia:

  Wisła

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

 • Zawód:

  celebryta/ka

Dominika Tajner to córka Apoloniusza Tajnera, znanego trenera skoków narciarskich. Swoją popularność zyskała też jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego, wokalisty zespołu Ich Troje. Jak wygląda jej życie? 

Dzieciństwo i młodość

Dominika Tajner urodziła się 7 marca 1979 roku w Wiśle jako córka Apoloniusza Tajnera, trenera i działacza sportowego, byłego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego oraz jego żony Aleksandry, z którą w 2014 r. wziął rozwód. 

Dominika ma brata Tomisława. Wychowywała się w rodzinie od pokoleń związanej ze sportem. Nic więc dziwnego, że sama uczyła się na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie ukończyła dwa kierunki - turystykę i rekreację oraz odnowę psychosomatyczną. Sama powtarzała, że jej wielkim marzeniem jest praca z osobami uzależnionymi. Do tej pory jednak nie udało się jej znaleźć pracy w tym kierunku. 

Życie zawodowe

Dominika Tajner w swoim życiu podejmowała się wielu zajęć. Zajmowała się m.in. marketingiem hotelu w Zawierciu, organizowała turnieje pokerowe, była też menadżerem zespołu Ich Troje. W 2022 r. została menadżerem boksera Mariusza Wacha. 

To za sprawą związku z Michałem Wiśniewskim stała się osobą medialną. Dominika Tajner wzięła udział w kilku popularnych programach telewizyjnych. W 2016 r. wystąpiła w pierwszej edycji programu „Agent – Gwiazdy”, dwa lata później - wraz z mężem Michałem Wiśniewskim - można było ją oglądać w „The Story of My Life. Historia naszego życia”. W 2019 r. wystąpiła w 9. edycji programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”, gdzie w parze z Michałem Jeziorowskim odpadła w pierwszym odcinku

W 2019 r. o Tajner zrobiło się głośno za sprawą pewnego skandalu. Zostały jej przedstawione zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu na kwotę miliona złotych, co ma bezpośredni związek z głośnym śledztwem dotyczącym sprawy SKOK Wołomin, z którym powiązany został również Michał Wiśniewski. Tajner jednoznacznie zaprzeczyła, aby miała związek z tą sprawą. Nie przyznaje się do oskarżenia. Odmówiła też wyjaśnień. Tajner grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 

Rodzina i związki

Jej pierwszym mężem był Juliusz Idzik, z którym ma syna Maksymiliana. W 2010 r. para wzięła rozwód. 

W 2012 r. wyszła za Michała Wiśniewskiego – lidera zespołu Ich Troje. Jako menadżerka zespołu swojego męża chętnie brała z nim udział w oficjalnych wystąpieniach, często można było zobaczyć ją również w jego towarzystwie na ściankach. Tajner nie ma dzieci z Wiśniewskim. Para w 2019 roku wzięła rozwód, a sposób ich rozstania był głośno komentowany przez media. Wiśniewski o rozwodzie poinformował za pośrednictwem swoich social mediów, a Tajner rzekomo o niczym nie wiedziała. 

Plotki

Zdjęcia

Wideo