Reklama

Reklama

Reklama

Pary z dużą różnicą wieku: Janusz Chabior i Agata Wątróbska. Pogodzili się z samotnością, aż tu nagle...

Duża różnica wieku między partnerami wciąż budzi wiele kontrowersji. W związku liczą się przecież takie kwestie jak miłość, szacunek czy namiętność! Janusz Chabior (59 l.) i Agata Wątróbska (41 l.) są tego doskonałym przykładem.

Kim jest Janusz Chabior?

Janusz Chabior to aktor - teatralny, serialowy i filmowy. Chociaż od lat można zobaczyć go na deskach teatrów (m.in. Teatru Rozmaitości w Warszawie i Teatru Imka), rozpoznawalność przyniosła mu dopiero... reklama z 2019 r. Prezentował wówczas serwis OLX, a spoty cieszyły się ogromną popularnością. Chabior grał również w takich produkcjach jak "Kołysanka", "Made in Poland" czy "Służby specjalne". Ma na koncie także szereg epizodycznych ról w najpopularniejszych polskich serialach.

Kim jest Agata Wątróbska?

Agata Wątróbska też jest aktorką. Gra głównie w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Można ponadto zobaczyć ją w poszczególnych odcinkach takich seriali jak "Barwy szczęścia" czy "Na dobre i na złe". Jest również aktorką w grupie Kabaret na Koniec Świata.

Reklama

Janusz Chabior i Agata Wątróbska - początki związku

Pierwszy raz Janusz Chabior i Agata Wątróbska zobaczyli się w 2014 r. na planie - mężczyzna był już wtedy rok po rozwodzie z pierwszą żoną, aktorką Anią Poddębniak. Nie zaiskrzyło. 

Dopiero 4 lata później, na wspólnym sylwestrze ze znajomymi, narodziło się między nimi wielkie uczucie. Aktor był bardzo zaskoczony, że taka cudowna kobieta pojawiła się na imprezie sama! W wywiadzie dla "Gali" Chabior wspomniał:

Dla obojga było to prawdziwe zaskoczenie - w wywiadach przyznają, że pogodzili się już z samotnością. Różnica wieku od początku nie stanowiła dla nich problemu. Najważniejsze było to, jak dobrze się razem czują.

Zobacz też:

Maffashion i Sebastian rozstali się. Influencerka potwierdza: "W planie było powiedzenie tego wspólnie"

Tomasz Lis dalej nęka Renatę Kim. Nie uwierzycie, do czego się posunął

Paulina Młynarska murem za Renatą Kim. "Muszę, bo się uduszę!"

Jacek Jelonek, czyli pierwszy polski "Prince Charming" zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Chabior | agata wątróbska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy