Reklama
Reklama

Justyna Szyc-Nagłowska dała Borysowi Szycowi siłę do walki z nałogiem. Jak wygląda historia ich miłości?

Chociaż Justyna Nagłowska (41 l.) i Borys Szyc (43 l.) spotkali się po 10 latach od zerwania, to tym razem byli pewni, że im się uda. Para jest już razem osiem lat. Co ich łączy, a co dzieli? Jak pokonują trudny codzienności i jak wygląda ich relacja?

Justyna Nagłowska ma 41 lat i jest dziennikarką oraz reżyserką z wykształcenia, oraz współwłaścicielką marki odzieżowej Flawless. Borys Szyc urodził się 4 września 1978 roku w Łodzi, jest polskim aktorem teatralnym i filmowym, a także piosenkarzem i lektorem.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska - jak się poznali?

Para poznała się w 2002 roku na planie Teatru Telewizji, gdy on miał 23 lata, a ona 21. Nagłowska była wtedy asystentką Krystyny Jandy przy spektaklu "Porozmawiajmy o życiu i śmierci", a Szyc grał  syna słynnej aktorki. Jak przyznaje aktor, wszystko między nimi szybko się potoczyło i postanowili razem spróbować. Jednak już po roku rozstali się z racji tego, że Borys był mocno skupiony na sobie. Potem Nagłowska wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci, a Szyc związał się z inną kobietą i został ojcem.

Reklama

Do tego, by do odezwać się do Justyny Nagłowskiej po latach, skłoniło aktora zdjęcie, które dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych.

"Siedziała sama na wydmie [...] Od razu poczułem, że jest coś nie tak. Smutna? Samotna? Zdjęcie mnie na tyle poruszyło, że zaproponowałem wspólny obiad. Przyjechała na rowerze, który został już w restauracji na dłużej. Tamto spotkanie powróciło nasze życie do góry nogami. Zakochałem się na nowo" - zwierzył się aktor w magazynie Pani w wywiadzie Magdaleny Kuszewskiej.

Te słowa potwierdza również partnerka aktora. Justyna Nagłowska mówi, że nie mieli ze sobą kontaktu przez 10 lat, a gdy spotkali się po tej długiej przerwie w restauracji, zaczęli ze sobą intensywnie rozmawiać. Mimo to, nawet wtedy ich związek nie należał do najłatwiejszych.

"Borys raz był, a raz go nie było. Miał problemy z alkoholem, zdarzały się nam konflikty. Czuliśmy jednak, że się kochamy i chcemy być razem. Ale pojawił się taki moment, że nie miałam już siły. W końcu każde z nas rozpoczęło swoją drogę do wyzdrowienia: on na terapii dla uzależnionych, ja dla współuzależnionych. Trudny był to czas. Mnóstwo znajomych nam wtedy odpadło po drodze, bo nie mogli zrozumieć, że jak to, Szyc nie "używa"? Kiedy on zaczął wychodzić z nałogu, między nami układało się coraz lepiej - zapewniła Nagłowska.

Jak teraz wygląda życie Nagłowskiej i Szyca?

Aktualnie para mieszka w domu aktora na Saskiej Kępie razem z dwiema córkami Justyny z poprzedniego związku oraz z córką aktora, Sonią. Nagłowska podkreśla, że kocha Borysa takim, jaki jest i nie ma zamiaru go zmieniać.

Ślub pary odbył się w 2019 roku na hiszpańskiej wyspie Es Vedra. Trzy miesiące później powitali na świecie syna Henia. Czy tym razem będą szczęśliwi i wytrwają w związku? Mamy nadzieję, że tak.

Zobacz też:

Córka Borysa Szyca zagra z nim w filmie

Szyc i Nagłowska o swoim związku: rozstaliśmy się z hukiem

Jak mieszkają Borys Szyc i Justyna Szyc-Nagłowska?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Justyna Szyc-Nagłowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy