Reklama
Reklama

Ewelina Ruckgaber i Łukasz Strzałka zakochali się w sobie w pracy. Długo ukrywali swój związek

Już niejeden plan filmowy zakończył się wielką historią miłosną! Tak stało się również podczas nagrywania serialu „Gliniarze”, gdzie poznali się Ewelina Ruckgaber (36 l.) i Łukasz Strzałka (32 l.). Oto co warto wiedzieć na temat tej pięknej pary!

Kim jest Ewelina Ruckgaber?

Ewelina Ruckgaber to aktorka, prezenterka telewizyjna i wokalistka. Ponieważ wychowała się w Warszawie, stolica od początku dawała jej wiele możliwości.

Choć największą popularność przyniosła jej rola w serialu "Gliniarze", w którym gra od kilku lat, karierę rozpoczęła już dawno, w 1994 r. Zagrała w kabarecie "Hoża 41", trafiła na deski teatru, gdzie wystąpiła w musicalu "Król Maciuś I", a następnie została przyjęta do serialu "Tata, a Marcin powiedział". W 2000 r. prowadziła program "Do góry nogami".

Reklama

Aktorka niejednokrotnie występowała w reklamach i podkładała głos w animacjach, np. popularnej bajce "Ulica Dalmatyńczyków 101". Ponadto była uczestniczką programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jej profil na Instagramie (@ewelinaruckgaber_official) śledzi około 100 tys. osób, a na TikToku (@ewelinaruckgaber) ponad 360 tys.

Kim jest Łukasz Strzałka?

Łukasz Strzałka urodził się w Kędzierzynie-Koźlu i zyskał popularność dzięki roli w "Kobietach mafii". Występował też w teatrach wrocławskich, w Teatrze Muzycznym w Chorzowie i Teatrze Bohema. Tak jak partnerka, dobrze odnajduje się w dubbingu. Kariera Łukasza rozpoczęła się na dobre, gdy otrzymał rolę Michała Rafalskiego w serialu "Gliniarze".

Oprócz tego Łukasz lubi aktywność fizyczną. W 2020 r. zdobył złoty i srebrny medal na Mistrzostwach Aktorów w Pływaniu. Na Instagramie publikuje pod nazwą @lukasz.strzalka.

Historia miłosna Eweliny i Łukasza

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, przynajmniej nie dla serialowych bohaterów tej dwójki. Choć aktorzy od pierwszych wspólnych momentów na planie "Gliniarzy" bardzo się polubili, ich postacie za sobą nie przepadają.

Warto wiedzieć, że Ewelina występuje w serialu od pierwszego sezonu! Aktorka długo czekała na poznanie swojego wybranka. Łukasz dołączył do serialowej ekipy dopiero w piątym sezonie.

Ewelina i Łukasz spotykają się ze sobą od 2019 r. Oprócz miłości do aktorstwa para dzieli także zainteresowania sportowe oraz muzyczne.

Ewelina i Łukasz ukrywali związek

Początkowo relacja między Eweliną i Łukaszem była czysto przyjacielska. Gdy między nimi zaiskrzyło, zgodnie postanowili, że lepiej nie dzielić się publicznie informacją o związku. Łukasz nie chciał budować wizerunku na rozpoznawalności partnerki.

Kiedy relacja stała się poważna, zmienili zdanie i podzielili się informacją z mediami. Fani serialu byli zachwyceni! Również inni aktorzy z planu "Gliniarzy" nie mieli nic przeciwko.

Od niedawna Ewelina i Łukasz publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.

Święta Eweliny i Łukasza

Świąteczny czas jest dla pary bardzo ważny. Ponieważ są razem od 2019 r., a ich związek jest poważny, starają się spędzać każde święta wspólnie. W wywiadzie dla Polsat.pl udzielonym w kwietniu 2022 r. Łukasz zdradził szczegóły. Nie da się ukryć, że aktor potrafi planować!

"Z reguły mamy taki podział, że Boże Narodzenie spędzamy w Kędzierzynie-Koźlu, a Wielkanoc najpierw osobno - Ewelina z mamą, ja ze swoimi rodzicami - a potem ona dojeżdża do mnie w Poniedziałek Wielkanocny. Żeby spędzić więcej czasu ze sobą, to jeszcze we wtorek spotykamy się »odświętnie« w rodzinnym gronie".

W tym samym wywiadzie Ewelina dała do zrozumienia, że ich związek jest bardzo poważny i choć mieszkają już razem, zdecydowali się na inwestycję.

"Będziemy za pewien czas zmieniać miejsce zamieszkania i marzy mi się przygotowanie świąt w tamtym miejscu, choć najpierw raczej będzie to Boże Narodzenie".

Ewelina i Łukasz ważnymi głosami w show-biznesie

Ewelina chętnie dzieli się zdjęciami ukochanego, z podróży czy szczegółami z planu. Mimo to nie boi się trudnych tematów i zabrała głos w tematyce molestowania w świecie aktorów. W wywiadzie dla Fakt.pl szczegółowo opowiedziała swoją historię, co docenili inni pracownicy polskiego show-biznesu.

"Niestety byłam narażona na tego typu zachowania. Mam nadzieję, że nie pyta pani o nazwiska mężczyzn, bo ich nie podam. Spotkałam się nie tylko z propozycjami roli przez łóżko, ale także z próbą molestowania seksualnego. Ktoś powiedział mi, że jeśli spełnię jego »oczekiwania« to moja rola się rozwinie. Oczywiście odmówiłam, rola się nie rozwinęła, a moja postać została szybko usunięta".

Również jej partner chętnie odnosi się do ważnych tematów. Na swoim Instagramie wrzucił zdjęcie, poprzez które przypomniał o Dniu Świadomości Dystrofii Mięśniowej Duchenne’a, zachęcając do działalności charytatywnej.

Trudno zaprzeczyć temu, że Ewelina i Łukasz są idealnie dobrani! Wspólne zainteresowania, zawodowa ścieżka, ale i otwartość na pomoc sprawiają, że z przyjemnością śledzi się ich wspólne losy.

Parze życzymy wszystkiego, co najlepsze, zarówno na ścieżce zawodowej, jak i prywatnej!

Zobacz też:

Ewelina Ruckgaber na premierze filmu "Mój dług"

"Gliniarze": Ewelina Ruckgaber miała wypadek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Ruckgaber | Gliniarze (serial)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy