Reklama
Reklama

Brad Pitt, Vinc Vaughn i Justin Theroux - to z nimi Jennifer Aniston układała życie

Gwiazda Hollywood, Jennifer Aniston (53 l.), ma za sobą wiele związków, w tym także dwa nieudane małżeństwa. Piękna producentka filmowa i aktorka, znana przede wszystkim z kultowego serialu „Przyjaciele”, od zawsze przyciągała najprzystojniejszych mężczyzn. Poznajcie historię związków Jennifer Aniston.

Związek z Tatem Donovanem

Pierwszym poważny związek Jennifer Aniston zaczął się w 1995 roku, gdy rozkręcała swoją karierę aktorską, grając w serialu "Przyjaciele". Aktorka związała się z Tatem Donovanem. Ich bliska relacja trwała 3 lata.

W trakcie ich związku aktor wielokrotnie odwiedzał plan filmowy, kibicując swojej partnerce w karierze. Bywał tak często, że w późniejszym okresie znał cały personel pracujący za kulisami. Decyzję o rozstaniu podjął Tate Donovan, wyprowadzając się z mieszkania z dnia na dzień.

Reklama

Co ciekawe, krótko po rozstaniu producenci serialu zaproponowali aktorowi epizodyczną rolę. Aktor zgodził się, myśląc, że to dobrze wpłynie na trudny okres rozstania z aktorką zaangażowaną w ten projekt. Donovan zagrał w pięciu odcinkach w 4. sezonie jako klient sklepu Bloomingdale, który rozkochał w sobie Rachel Green - postać graną przez Jennifer Aniston. Z perspektywy czasu jednak sam przyznał w "US Magazine":

"Znowu się zobaczymy, pomyślałem. Może dobrze będzie razem współpracować. I całkowicie się myliłem. Bardzo trudno było pracować i być w komediowej scenie z kimś, z kim się zerwało".

Jennifer Aniston i Brad Pitt

Z pewnością na tle wszystkich jej związków to właśnie małżeństwo z Bradem Pittem sprawiło, że Aniston stała się obiektem zainteresowania wielu tabloidów. Para nawiązała romantyczną relację dzięki swoim menedżerom, którzy w 1998 roku zorganizowali gwiazdom randkę.

Aktorka w wywiadzie dla "Rolling Stone" przyznała: "Pitt był tylko słodkim facetem z Missouri. Normalnym facetem". Po kilku miesiącach Brad Pitt oświadczył się aktorce. Fakt przyjęcia zaręczyn Pitt ogłosił na koncercie Stinga. 

Okazało się, że pierścionek zaręczynowy Jennifer był wart 500 tysięcy dolarów. Para pobrała się w 2000 roku na urwisku w Malibu w stanie Kalifornia, przyozdobionym 50 tysiącami kwiatów. Ceremonia była po prostu magiczna. Na przyjęciu, na które wydano milion dolarów, bawiło się około 200 gości, w tym również znane osobistości tj. Cameron Diaz, Salma Hayek czy David Schwimmer.

Aniston w jednym z wywiadów przyznała: "Z pewnością jest wielką miłością w moim życiu". (...) I wiem, że mamy coś wyjątkowego, zwłaszcza w całym tym chaosie. W tym zwariowanym, genialnym, cudownym, twardym biznesie, który mamy, fajnie jest mieć kogoś, kto jest zakotwiczony i wie o tobie wszystko".

W 2001 roku Pitt wystąpił gościnnie w jednym z odcinków serialu "Przyjaciele". Wcielił się w dawnego szkolnego kolegę Rachel, który jej otwarcie nienawidził, ponieważ ona naśmiewała się z jego nadwagi. Trzy lata później aktorka zmieniła priorytety życiowe. Wraz z końcem serialu "Przyjaciele" zamknęła ogromny rozdział zawodowy. Krótko po tym wyznała w "The Guardian", że myśli o macierzyństwie, jednak Pitt prawdopodobnie nie brał pod uwagę pragnień swojej żony.

W 2005 roku aktor spotkał się z Angeliną Jolie na planie filmu "Pan i Pani Smith". Od tego momentu już nic nie było takie samo. Magazyny plotkarskie zaczęły spekulować, że Pitt zdradził żonę z partnerką filmową. Jak się okazało, w każdej historii jest ziarno prawdy - aktor po zakończeniu zdjęć do komedii sensacyjnej ogłosił rozstanie z Aniston. Do dzisiaj pojawiają się głosy, że byli dobraną parą i być może kiedyś do siebie wrócą. Po rozwodzie aktorzy utrzymują ze sobą przyjacielskie kontakty.

Związek z Vincem Vaughnem

Aktorka długo leczyła złamane serce po rozwodzie z Bradem Pittem, zwłaszcza że krótko po rozwodzie Jolie pochwaliła się, że jest w ciąży z jej byłym mężem. Wydarzenia tego typu same w sobie są trudne, a na dodatek proces i podział majątku były sprawami medialnymi. Aniston zaczęła się spotykać z Vincem Vaughnem. Aktorzy poznali się na planie filmu "Sztuka zrywania". Zaczęli randkować i wyglądali na zakochanych.

Romans trwał rok i zakończył się w przyjacielskich stosunkach. Vaughn wypowiadał się o Aniston bardzo pozytywnie, np. w wywiadzie dla Oprah Winfrey powiedział: "Jennifer jest świetna. Jest jedną z moich ulubionych osób. Jest po prostu bardzo inteligentna, zabawna i bardzo rozważna. Jest wspaniała". 

Aniston z kolei otwarcie wyrażała wdzięczność aktorowi za pomoc w przejściu trudnego okresu, jakim był rozwód. W 2008 roku w wywiadzie dla "Vogue" powiedziała: "Dosłownie przywrócił mnie do życia. Moją pierwszą reakcją był wielki śmiech! To było wspaniałe. Kocham go [...]. Był uroczy, zabawny i idealny na czas, który spędziliśmy razem. I tego potrzebowałam".

Związek z Johnem Mayerem

W lutym 2008 roku aktorka zaczęła się spotykać z Johnem Mayerem. Muzyk przez wielu z Hollywood jest nazywany największym podrywaczem w branży muzycznej. Wszystko za sprawą jego męskiej urody, która przyciąga piękne kobiety.

Ich związek jednak nie trwał długo - para rozstała się w sierpniu w tym samym roku. Powrócili do siebie jeszcze na miesiąc w 2009 roku, jednak i ta próba okazała się fiaskiem. Muzyk otwarcie przyznał, że zawsze on sam zrywa z partnerkami i wymienia je jak rękawiczki.

Związek z Justinem Therouxem

Po rozstaniu z muzykiem aktorka w 2011 roku związała się z aktorem Justinem Therouxem znanym z takich produkcji jak "Miami Vice", "Dziewczyna z pociągu" i "Inland Empire". Para wzięła ślub 5 sierpnia 2015 roku. Niestety, po dwóch i pół roku związku małżonkowie ogłosili rozstanie. Pomimo rozwodu Aniston z tym byłym partnerem również utrzymuje dobre relacje.

Obecny związek Jennifer Aniston

Aktorka obecnie prowadzi życie singielki. Latem 2021 roku podczas audycji "Radio Andy" w Sirius XM wyznała: "Nikt jeszcze nie pojawił się na moim radarze, ale wydaje mi się, że w końcu nadszedł czas. Sądzę, że jestem gotowa, by móc dzielić życie z drugą osobą".

Z pewnością Jennifer Aniston chce dobrze ulokować swoje uczucia, dlatego ma pewne wymagania wobec przyszłego partnera. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest niezależną kobietą, uznawaną za jedną z najpiękniejszych aktorek na świecie.

Zobaczcie również:

Jennifer Aniston w stroju od polskiej projektantki. Też taki chcecie? To wyciągajcie prawie 20 tys. złotych!

Jennifer Aniston jeszcze nigdy nie była tak szczera. "Próbowałam zajść w ciążę"

Jennifer Aniston latami starała się o dziecko. Korzystała z in vitro

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | Brad Pitt | Justin Theroux
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama