Reklama
Reklama

Jennifer Aniston jeszcze nigdy nie była tak szczera. "Próbowałam zajść w ciążę"

Jennifer Aniston (53 l.) to jedna z najbardziej znanych aktorek na świecie. Gwiazda niezbyt często rozmawia z prasą i mówi o swoim życiu prywatnym. Niedawno postanowiła zrobić wyjątek i udzielić wywiadu magazynowi "Allure". To właśnie w nim opowiedziała o niepłodności i rozstaniu z Bradem Pittem.

Jennifer Aniston bardzo rzadko udziela tak poruszających wywiadów. W rozmowie z dziennikarzami "Allure" wyjawiła, że przez lata starała się o dziecko. Opowiedziała też o swoim małżeństwie z Bradem Pittem.

Jennifer Aniston opowiedziała o nieudanych próbach zajścia w ciążę

Jennifer Aniston po raz pierwszy podzieliła się osobistą historią, która dotyczyła zapłodnienia in vitro. W szczerym nowym wywiadzie z dziennikarzami "Allure" aktorka otworzyła się na temat plotek o ciąży, które przez lata się za nią ciągnęły. Gwiazda zdradziła, że za wszystkim stała jej niepłodność i walka z nią.

Reklama

"Próbowałam zajść w ciążę. To była dla mnie bardzo trudna droga" - powiedziała Jennifer Aniston.

Okazuje się, że Aniston przez wiele lat próbowała zajść w ciążę, niestety bezskutecznie. Dodatkowo nie pomagały jej w tym plotki, które pojawiały się w prasie. Gwiazda pragnęła dziecka i jednocześnie odczuwała ogromną presję ze strony społeczeństwa.

"Wszystkie lata, lata i lata spekulacji... To było naprawdę trudne" - powiedziała w wywiadzie.

Aktorka dodała również, że jeszcze większego stresu doznała, kiedy prasa zaczęła rozpisywać się na temat przyczyn jej rozstania z Bradem Pittem. Wtedy zagraniczne media podawały, że Jennifer wybrała karierę zamiast dzieci.

"Słyszałam, że jestem egoistką. Że interesuje mnie tylko kariera. Albo, że mąż mnie zostawił, bo nie chciałam mieć dzieci. To wszystko kłamstwa" - wyznała Aniston.

Aniston dodała jednak, że jest wdzięczna za wszystko, co spotkało ją w życiu. Wyjawiła również, że nigdy nie czuła się tak dobrze.

"Czuję się dobrze, a nawet lepiej niż kiedykolwiek. Nie czułam się tak dobrze, nawet kiedy miałam 20, 30, a nawet 40 lat" - powiedziała Aniston.

Jennifer Aniston opowiedziała również o swojej relacji z rodzicami. Jak wiadomo jej rodzice, nie rozstali się w przyjaźni. Aktorka nie miała przez wiele lat kontaktu z matką. Obecnie otwarcie mówi, że wybaczyła rodzicom, ponieważ nie chce nosić urazy.

"Wybaczyłam matce i wybaczyłam ojcu. Nie chcę nosić w sobie żalu" - wyjawiła w rozmowie.

Zobacz też:

Jennifer Aniston pierwszy raz o rozwodzie z Pittem! Wyszło po latach...

Fryzury inspirowane latami 90. to hit lata i nadchodzącej jesieni. Uczesz się jak Jennifer Lopez

Diety gwiazd! Poznajcie ich sekrety na płaski brzuch latem!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jennifer Aniston | Brad Pitt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy