Reklama
Reklama

Arek Milik "tryska miłością" do seksownej Agatycze. Wiją wspólne gniazdko w Włoszech!

Piłkarz Juventusu, Arkadiusz Milik (28 l.) przez 10 lat spotykał się z Jessicą Ziółek. Ten związek zakończył się jednak niepowodzeniem. Niedługo po rozstaniu paparazzi przyłapali piłkarza z fit influencerką, Agatą Sieramską, znaną w mediach społecznościowych jako Agatycze. Kim jest oraz czym się zajmuje nowa ukochana Arka Milika?

Agatycze, bo pod takim właśnie pseudonimem działa w mediach społecznościowych Agata Sieramska, jest znaną influencerką i trenerką. Jej profil obserwuje już 138 tys. followersów. Od 2021 roku spotyka się z Arkadiuszem Milikiem, reprezentantem Polski i napastnikiem włoskiego klubu piłkarskiego Juventus.

Reklama

Czym zajmuje się Agata Sieramska (Agatycze)?

Agata jest fit influencerką i trenerką, która w mediach społecznościowych motywuje inne kobiety do podjęcia aktywności fizycznej. Wrzuca do sieci liczne filmiki z własnych treningów i w postach udziela porad oraz wskazówek na temat ćwiczeń i zdrowego odżywiania.

Agatycze jest również modelką. Na swoim instagramowym profilu zamieszcza zdjęcia ukazujące jej piękne, wyrzeźbione ciało. Często pojawia się w skąpych kreacjach eksponujących jędrne pośladki, piersi i brzuch. Współpracuje także z marką bieliźniarską, w której strojach chętnie pozuje na Instagramie. Trzeba przyznać, że ponętne i wysportowane ciało modelki naprawdę zachwyca.

Oprócz pracy w mediach społecznościowych, influencerka zaangażowała się również w nowy projekt. Od początku 2022 roku Agata Sieramska prowadzi podcasty dla kobiet. Pracuje nad nimi razem z Karoliną Wójcik, instagramerką i youtuberką, znaną też jako Viva a Viva. Seria nazywa się "The Glow Club" i poruszane są w niej tematy lifestylowe, miłosne oraz modowe.

Nieudane związki Agatycze i Arkadiusza Milika

Zarówno Agata, jak i Arkadiusz mają za sobą nieudane związki. Agatycze spotykała się z warszawskim raperem W.E.N.A. (Michał Łaszkiewicz). Para przez długi czas była nierozłączna. Agata i Michał Łaszkiewicz mieszkali ze sobą oraz pojawiali się razem w mediach społecznościowych. Byli nawet zaręczeni! Niestety związek rozpadł się z niewiadomych przyczyn.

Podobnie było z relacją piłkarza Arkadiusza Milika i jego poprzedniej partnerki, Jessiki Ziółek. Para poznała się przypadkiem w sklepie. Arek dopiero zaczynał karierę, a Jessica jeszcze się uczyła. Wspierała ukochanego w karierze i towarzyszyła mu na trybunach podczas ważnych wydarzeń sportowych. Po długim czasie spędzonym razem, w końcu się zaręczyli. Niestety związek nie przetrwał. Para rozeszła się po dziesięciu latach, co w świecie piłkarzy i tak jest długim stażem.

Agata Sieramska i Arek Milik - jak się poznali?

Piłkarz nie ocierał długo łez po rozstaniu z poprzednią partnerką i zaczął się spotykać z Agatą Sieramską. Milik jednak nie afiszował się z nowym związkiem w mediach. Zarówno sami zainteresowani, jak i ich znajomi, utrzymywali tę informację w tajemnicy.

Paparazzi jednak szybko odkryli, że coś jest na rzeczy. Arkadiusz Milik został przyłapany podczas spaceru z piękną blondynką o ponętnych kształtach. Para wychodziła nocą z restauracji i udała się na przechadzkę po warszawskim Mokotowie. Media szybko doszły do tego, że ową pięknością jest influencerka, Agatycze.

Mimo to kochankowie nie mówili otwarcie o łączącym ich uczuciu. Nie pojawiali się razem w mediach, a na Instagramie nie zamieszczali wspólnych zdjęć. Zarówno Agata, jak i Arkadiusz chronili swoją prywatność.

14 lutego, w Święto Zakochanych, w końcu nastąpił przełom. Para przestała się ukrywać. Radosną nowinę o wspólnym związku, kochankowie ogłosili za pośrednictwem Instagrama. Zarówno na profilu Agatycze, jak i Milika, pojawiło się to samo czarno-białe zdjęcie, które przedstawiało ich w eleganckiej restauracji.

Pod wspólną fotografią zaroiło się od pozytywnych komentarzy ze strony fanów i posypały się gratulacje. Obserwatorzy życzyli im dużo szczęścia w miłości: "Piękni i młodzi, nareszcie bez ukrycia", "Najpiękniejsza para", "Aż się cieszy buźka, jak się widzi taką radość!", "Wszystkiego Najlepszego super para".

Wspólne wakacje i wzajemne wsparcie

Odkąd Agata i Arek ogłosili związek na Instagramie, są nierozłączni. Chętnie spędzają razem czas i nie wstydzą się pokazywać łączącego ich uczucia w mediach społecznościowych. Na profilach pary możemy zobaczyć wiele ich wspólnych zdjęć, zarówno tych z życia codziennego, jak i z egzotycznych wakacji. Nie da się ukryć, że pięknie razem wyglądają.

Podczas meczów piłkarz może oczywiście liczyć na ukochaną. Agata wiernie kibicuje mu z trybun. Z takim wsparciem z pewnością łatwiej strzelać bramki!

Gwiazda piłki nożnej i influencerka lubią też razem przebywać za granicą. Byli m.in. w Paryżu, gdzie pod wieżą Eiffla całowali się i wymieniali czułości. Odwiedzili także włoski Turyn, po którym przechadzali się, trzymając się za ręce.

Zarówno Agata Sieramska, jak i Arkadiusz Milik kochają sport. Nic więc dziwnego, że wspólnie trenują, nawet podczas urlopu w ciepłych krajach.

Zakochani we wrześniu tego roku uwili sobie wspólne gniazdo we Włoszech, gdzie znajduje się klub piłkarza. W ten sposób para spełniła jedno ze swoich marzeń. Arkadiusz pochwalił się nowym domem za pośrednictwem Instagrama. Post ze zdjęciem opatrzył podpisem: "Wreszcie w nowym domu z moją księżniczką Agatycze". "Dom z duszą. Coś, o czym oboje marzyliśmy..." - zaznaczyła w swoim InstaStories Agata.

Widać, że zakochani tryskają miłością, a łączące ich uczucie wygląda na szczere. Czy na Mundialu 2022 w Katarze Agatycze będzie wspierała ukochanego?

Zobacz też:

Ile do tej pory zarobił Arkadiusz Milik? Kwota robi wrażenie

Co się dzieje z Robertem Lewandowskim? Tak przyjechał na zgrupowanie kadry...

Mama Lewandowskiego znakomicie bawi się w Katarze. Wyciekły zdjęcia!


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama