Reklama
Reklama

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek zaręczyli się!

Arkadiusz Milik (25 l.) i Jessica Ziółek (24 l.) parą są już od lat, lecz teraz przyszedł czas na kolejny wielki krok w ich związku. Piłkarz i jego ukochana zaręczyli się! Piłkarz pochwalił się fotką z oświadczyn.

Arkadiusz Milik za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się z fanami wspaniałą nowiną - on i Jessica Ziółek zaręczyli się! "Powiedziała tak" - napisał obok zdjęcia z oświadczyn, a w komentarzach posypały się gratulacje.

Arek i Jessica są parą od wielu lat, a poznali się... w sklepie odzieżowym jednej ze znanych "sieciówek". "Pewien chłopak cały czas mi się przyglądał i moja mama mówi: 'Zobacz, ten chłopak cały czas na ciebie patrzy'. Ja mówię: 'Mamo, daj spokój'" - relacjonowała Ziółek w TVN24. 

Reklama

Dalej opowiadała, że Milik podszedł do niej i poprosił o jej numeru telefonu, lecz ona mu go nie dała. W zamian zaproponowała, by się wysilił i odszukał jej profil w mediach społecznościowych. "Śmiałam się, bo za dwie godzinki już było zaproszenie do znajomych" - zdradziła. 

Gdy się poznawali, Arkadiusz grał jeszcze w Górniku Zabrze. Jessica twierdzi, że z początku nie miała pojęcia o tym, jaki zawód wykonuje Milik. "Nie wiedziałam, kim on jest. Mówił, że lubi piłkę nożną, jak każdy mężczyzna. Później zaczęliśmy się spotykać i było przejście do Leverkusen" - wyjaśniła.

***
Zobacz więcej materiałów:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Arkadiusz Milik | Jessica Ziółek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy