Reklama
Love Island. Wyspa Miłości - Wiosna 2024
Reklama

Uczestnicy "Love Island 9" pokazali swoje prawdziwe oblicza. Dan złamał serce Patrycji

W willi na "Love Island 9" robi się naprawdę gorąco. Wszystko przez singielki, które wkroczyły do domu pod nieobecność Islanderek. Zainteresowani nimi panowie nie tracili ani chwili, żeby poznać piękne kobiety. Oto co wydarzyło się w 26 odcinku programu "Love Island. Wyspa miłości".

Uczestnicy "Love Island 9" pokazali swoje prawdziwe oblicza

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Islanderki rozgościły się w nowej willi po to, aby podglądać chłopaków, co dzieje się pod ich nieobecność. Niestety na "Love Island. Wyspa miłości" nie ma nudy, a to z pewnością nie spodoba się partnerkom w Casa Nova. Oto co wydarzyło się w 26. odcinku "Love Island 9".

Singielki zaczynają starać się o Islanderów. Są gotowe na wszystko

Odcinek rozpoczął się zabawą, do której uczestnicy wykorzystali jedynie karty i usta. Ci, którzy nie wykonali zadania, mogli... pocałować wybranego Islandera lub Islanderkę. Nie zabrakło namiętnych pocałunków w wykonaniu Dana.

Reklama

Po zabawie nie zabrakło rozmów sam na sam. Sylwia nie ustaje w rozmowach z Rafałem, którzy... kiedyś się już spotkali. Dan wyznał dziewczynom, że Patrycja jest dla niego za spokojna i jest otwarty na poznawanie singielek. Z kolei Jarek wyznał, że jest bardzo zauroczony Zuzą i nie chciałby, żeby to się zmieniło.

Wieczorem Dan nie mógł się powstrzymać i po rozmowach pocałował Amandę. Sylwia chciała dać Rafałowi do zrozumienia, że jej się podoba i... zmieniła mu tapetę w telefonie na swoje zdjęcie.

Od rana w drugiej willi Islanderki rozmawiały przy śniadaniu o tym, co panowie mogą robić w willi. Asia wyznała, że tęskni za Rafałem i jest zazdrosna. Nicole ciągle czeka na rozmowę z Mateuszem, której nie udało jej się dokończyć. Zuza stwierdziła, że zerwałaby z Jarkiem, nawet jeśli by się przytulał do innej dziewczyny.

Dan w rozmowie z chłopakami wyznał, że szkoda mu jest Patrycji i nie chce jej złamać serca, ale ma duży dylemat, bo Amanda bardzo mu się podoba.

"Love Island 9". Dziewczyny oglądają, co wydarzyło się w willi pod ich nieobecność

Dziewczyny po śniadaniu wzięły się za oglądanie tego, co dotychczas wydarzyło się w willi. Wszystkie były w szoku, kiedy zobaczyły, jak ich partnerzy zachowywali się przy singielkach. Najbardziej zdziwiona była Patrycja, Asia i Nicole. Wszystkie jednak stwierdziły, że to będzie doskonały test ich wierności.

W willi panowie wykonywali zadania, które miały za zadanie... zbliżyć się do siebie. Niestety, wszystko zobaczyły dziewczyny.

"Jestem zażenowana" - wyznała Patrycja.

"Spodziewałam się, że tak będzie. To było do przewidzenia" - powiedziała Wiktoria.

"Love Island 9". Gdzie oglądać powtórki?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 22:00. Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 9" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz koniecznie: 

Oto 5 nowych uczestniczek "Love Island" w ramach Casa Nova

To koniec Adriana i Oliwii na "Love Island". Nowe uczestniczki namieszają na wyspie

Uczestnicy usłyszeli prawdę od widzów "Love Island". Gorzko to przyjęli

Daria z "Love Island" o Wiktorii i Adrianie: "Stać ją na kogoś lepszego" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Emi z "Love Island" przerywa milczenie o Adrianie. Gorzko go podsumowała [POMPONIK EXCLUSIVE]

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy