Reklama
Reklama
Tylko u nas

Daria z "Love Island" o Wiktorii i Adrianie: "Stać ją na kogoś lepszego" [POMPONIK EXCLUSIVE]

W ostatnim odcinku "Love Island 9" w wyniku małego przeparowania willę miłości musiała opuścić Daria. Uczestniczka zaskarbiła sobie sympatię widzów tym, że była szczera, nikogo nie udawała, a także zawsze posłużyła dobrą radą. Widzowie pokochali ją za cięty język a w rozmowie z Pomponikiem nie szczędziła gorzkich słów w kierunku Adriana i Dana.

"Love Island 9". Daria wyznała nam prawdę o relacjach w willi miłości

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Daria Dędek w 23. odcinku "Love Island 9" musiała opuścić hiszpańską willę miłości. Podczas małego przeparowania, kiedy to Wiki jako singielka musiała poszukać dla siebie partnera ostatecznie wybrała Mateusza, który był z Darią. Uczestniczka została sama i musiała opuścić willę. Oto co była uczestniczka "Love Island. Wyspa miłości" powiedziała w rozmowie z Damianem Glinką na temat Adriana i Dana.

Reklama

Zobacz koniecznie: Emi z "Love Island" przerywa milczenie o Adrianie. Gorzko go podsumowała [POMPONIK EXCLUSIVE]

Daria z "Love Island" przypuszcza, że Adrian i Dan byli przeciwko niej

Daria podczas pobytu na wyspie miłości o sobie dowiedziała się, że faktycznie jest szczera - co nie każdemu przypasowało. Damian Glinka w rozmowie powiedział byłej Islanderce, że była przyjaciółki wszystkich uczestników - każdemu chętnie doradzała, pocieszała, a jak trzeba było to i powiedziała prawdę prosto w twarz. Przez to może straciła szansę, na faktyczny romans.

"Myślę, że najbardziej zabrała mi możliwość stworzenia faktycznie relacji takiej bardziej romantycznej niż przyjacielskiej. No, ale z drugiej strony poznałam świetnych ludzi i nie żałuję" - powiedziała nam była uczestniczka.

Islanderka bardzo krótko była w parze z Mateuszem, który przyszedł do willi tuż przed Wiktorią. Na podwójnej randce wybrał wówczas Darię. Niestety już w nocy powiedziała do niego niemiłe słowa, porównując go do Dana i Adriana. Teraz uczestniczka wytłumaczyła, dlatego tak mu powiedziała.

"Ogólnie w willi panuje taki klimat: jest "bromance" Dana z Adrianem i oni tak wydawało mi się, że przez pryzmat tego, jak patrzą na mnie, każdy nowy facet, który przychodzi i który tam jakoś jest zmatchowany ze mną będą go tak trochę nastawiać przeciwko mnie. I stanie się takim właśnie podobnym człowieczkiem, jak oni. Z góry założyłam, że z Mateuszem tak będzie, ale przeprosiłam go" - wyznała nam Daria.

Daria zapytana, jak odczuwała to, że Adrian i Dan nastawiali innych uczestników wobec niej, wytłumaczyła, że przez słynną zabawę w butelkę, przestali traktować ją poważnie. Jednocześnie może bali się otwartości i szczerości Islanderki.

"Znaczy nastawiali, no takie miałam przypuszczenie. Z Adrianem tak to dosyć dziwnie nam się zaczęła znajomość. Ja go wyrwałam na randkę. Wszystko później była moja wina, bo go namawiałam do tam różnych rzeczy -podobno -  gdzie każdy myśli przecież sam za siebie i oni mnie tak nie brali na poważnie i tego, co chciałam przekazywaćMoże mało takich osób w życiu spotkali, jak ja, a jestem klarowna z tym wszystkim, co chce przekazać. Może tak się trochę wystraszyli i nie chcieli zejść na drugi plan".

"Love Island 9". Czy według Darii Wiki będzie z Adrianem? "Stać ją na kogoś lepszego"

Daria nie ma żalu do Wiki, która odebrała jej partnera, przez co odpadła. Najważniejsze w całej sytuacji według Islanderki było to, że Wiki nie dała szansy Adrianowi.

"Bardzo się cieszę, że nie wybrała Adriana. Myślę, że stać ją na kogoś lepszego. I tak jak zaobserwowałam i całą relację (...) u niej zawsze był on na pierwszym miejscu i no ona się skupiła tylko na nim, a on właśnie wręcz przeciwnie. Więc myślę, że zasługuję na kogoś, kto też będzie się skupiał tylko na niej, a nie na wielu i próbował z każdym nawet z koleżankami (...) Ogólnie fajnie razem wyglądali i kibicowałam tej parze na początku. Później z biegiem czasu jak się tak bardziej poznaje ludzi, to po prostu stwierdziłam, że Wiktorię naprawdę stać na kogoś o wiele lepszego" - podsumowała Daria.

O wyznaniu miłości Adriana Daria również jest krytycznie nastawiona: "Stwierdził, że to jest ostateczny krok, który może zrobić i skorzysta z niego, a ona rzuci mu się w ramiona. No nie to tak nie działa".

Daria wspomina Dana: "Stabilny emocjonalnie za bardzo nie jest"

Islanderka podsumowała znajomość z Danem jako krótką i pozytywną.

"Jakby nie patrzeć, nie mieliśmy za bardzo okazji rozmawiać ze sobą o ważniejszych rzeczach wcześniej, niż będąc w parze. Dopiero wtedy poznaliśmy się od innej strony. Dobrze wspominam, jakkolwiek się to nie skończyło. To i tak i tak pozytywnie" - podsumowała Daria.

Dan jednak nie był do końca przekonany do Darii, to szybko się zweryfikowało, kiedy miał okazję wrócić z Patrycją do willi. Zanim jednak to zrobił, stwierdził, że dalej chce poznawać Darię.

"Nie jestem typem osoby, która będzie za nim goniła i tak dalej. Rozmawialiśmy przed jego randką co faktycznie jest między nami (...) To swierdził, cytuję "no poznaję cię dalej". Myślę, że każdy powiew świeżości by to rozbił [relację - przyp. red.]. Z tyłu głowy miałam przeczucie, że bym nie umiała się zaangażować w niego w 100 procentach, bo wiedziałabym, że on stabilny emocjonalnie za bardzo nie jest, ale rozmawiało nam się fajnie" - powiedziała Pomponikowi była uczestniczka "Love Island".

Daria o przyjaźni Dana i Adriana: "Nie do końca to jest szczere"

Daria podobnie jak Emi, stwierdziła, że "przyjaźń" pomiędzy Adrianem i Danem nie jest szczera, chociaż panowie wydają się być bardzo dopasowani względem siebie.

"Myślę, że to jest taki "bromance" i super relacja willi. Poza nią raczej by to nie przeszło w takim normalnym życiu. Nie wiem jak wyglądają rozmowy między nimi, ale tak jak ich słyszałam, to myślę, że nie do końca to jest szczere" - podsumowała w rozmowiez z Pomponikiem Daria.

Widzowie tęsknią za Darią na "Love Island". Opinie są jednoznaczne

Fani w social mediach nie moga przeboleć, że Daria opuścia już program. W komentarzach możemy przeczytać, że jako jedyna była tam szczera i nie szukała pary za wszelką cenę.

  • "Szkoda, że Daria odeszła lubię ją"
  • "Fajna jest, ale faceci boją się takich kobiet"
  • "Bardzo ja lubiłam, szczera, pozytywna, nie dała się Danowi"
  • "Nie byłam przekonana do Darii na samym początku, ale teraz lubię ją najbardziej ze wszystkich dziewczyn. Jest szczera i normalna. Nie szuka partnera na siłę"
  • "Daria jest taka piękna, mądra, inteligentna, wie, jak się zachować co powiedzieć. Oby znalazła szczęście"
  • "Jedyna szczera kobieta na wyspie! Nie ważne czy to, co mówiła jej szkodziło czy nie, mało już takich ludzi! Daria wszystkiego dobrego!"

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 22:00. Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 9" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Rekordowe otwarcie hitu "Love Island. Wyspa miłości" w Czwórce

Oliwia pokazała pazury. Randka na "Love Island" nie przypadła jej do gustu

Znamy nowe uczestniczki "Love Island 9". Czy któraś skradnie serce Dana?

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy