Reklama
Love Island. Wyspa Miłości - Wiosna 2024
Reklama

Emocje na Love Island sięgają zenitu. Definitywny koniec kolejnej pary Wyspiątek

Pokaz mody na Love Island rozdrażnił dziewczyny w drugiej willi. Zuza rozczarowana poczynaniami Jarka nie chce wracać do wspólnej willi. Chłopak jednak tęskni za nią, co pokazał w wyjątkowy sposób. Dan ujawnia kolejne tajemnice ze swojej przeszłości. Jego słowa niezwykle dotknęły Patrycję. To koniec między nimi, która z Islanderek wyląduje w jego ramionach?

"Love Island". Czy Zuza zerwie z Jarkiem?

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Love Island. Wyspa miłości płonie rozpalonym żarem wśród Islanderów, a tymczasem w drugiej willi zakończył się smutny seans, w którym bohaterami byli partnerzy Islanderek i ich niechlubne zachowania. Dziewczyny nie ukrywały złości. Były rozczarowane i zawiedzione tym, co niestety oglądały. Dla Patrycji stało się oczywiste, że Dan oszukał ją, więc nie ma szansy na jakiekolwiek próby powrotu do tego związku. Zuza była rozwścieczona i nie daje szansy na żadne wytłumaczenia. Przynajmniej tak oznajmiła koleżankom. Czy to będzie koniec jej relacji z Jarkiem?

Reklama

Pokaz mody w "Love Island". Kto podobał się najbardziej?

Na Love Island 9 w willi panie zorganizowały iście luksusowy pokaz mody. Panowie zasiedli w jednym rzędzie i z niecierpliwością oczekiwali na wyjście modelek. Dla chłopaków to była niezła gratka, za każdym razem, gdy wychodziła kolejna Islanderka wznosili głośne okrzyki i wraz z gromkimi brawami komplementowali wszystkie modelki. Na koniec padł werdykt. Jednomyślnie Islanderzy wyłonili zwyciężczynię modowego pokazu.  Uznali Olę za najlepszą w swoim występie.  

"Love Island". Ola odbiera nagrodę

Ola w nagrodę mogła sobie wybrać, z kim chce spędzić noc. Był to Rafał. Już wcześniej nie ukrywała, że Rafał jej się bardzo podoba i gdyby nie Asia to chętnie by z nim budowała coś więcej. W drugiej rundzie panowie wystąpili ze swoimi popisowymi tańcami. Dziewczynom zabawa odpowiadała  i z przyjemnością oceniały talent taneczny i estradowy kolegów. One również wyłoniły swojego faworyta. Został nim bezkonkurencyjny Dan. 

Podczas pokazów wszyscy doskonale się bawili, tylko nie partnerki chłopaków, które konfrontowały się z kolejną dawką wrażeń, oglądając filmy nagrane na Casa Nova. 

"Love Island". Rozterki Dana

Tuż przed snem Dan poprosił o rozmowę Rafała, Matiego oraz Mateusza i chciał podsumować obecność dziewczyn i poznać zdanie kolegów. Dan miał dylemat, bo miał w głowie Amandę, ale i Olę. Nie ukrywał także, że Ola przychylnie patrzy na Rafała. A i Rafał potwierdził, że gdyby Asi nie było to chętnie by się zajął nową koleżanką. Ale sam przyznał, że jednak zostaje myślami z Asią i nie chce niż zmieniać, póki co.

Mati wyznał chłopakom, że liczy się dla niego tylko Nicole i nie chce nic zmieniać swojej relacji.

Jarek z Rafałem wpadli na pomysł, aby nagrać się swoim dziewczynom i specjalnie dla Asi i Zuzi przygotowali video nagranie, gdzie przyznają, że bardzo za nimi tęsknią. Chłopak nie ma pojęcia, że Zuza już nie chce wracać do willi i uważa, ze to już koniec jej relacji z Jarkiem.

Wieczorem "nowe" pary udały się randki.  W romantycznym nastroju każda świeża, ale niepotwierdzona para miała szansę bliżej się poznać. Z plastikowych kul losowali pytania, które nawzajem sobie zadawali. Oj było pikantnie i czasem bardzo zaskakująco. Amanda dowiedziała się, że Dan miał... 60 partnerek. Każde zadane pytanie prowokował Islanderów do głębszej rozmowy.

Mateusz i Angelika w kryjówce

W trakcie spotkań randkowych wszystkie dziewczyny otrzymały tego samego smsa. Miały misję do wykonania. Otóż, zebrały się w Kręgu ognia, aby wspólnie ustalić, która para zasłużyła na kryjówkę. Jednomyślnie dziewczyny zdecydowały, że czas na kryjówkę należy się Angelice i Mateuszowi, ponieważ oni najbardziej mają się ku sobie i powinni bliżej się poznać i spędzić ze sobą intymny czas.

Mateusz i Angelika nie kryli zadowolenia. Ale ich intymne spotkanie poprzedzone było obszernym wywiadem z Mateusza strony. Wypytywał Angelikę o wiele kwestii więc duch romantyzmu być może schował się na chwilę. Ale długa noc przed Wyspiątkami na pewno dobrze będzie wspominana.

"Love Island 9". Gdzie oglądać powtórki?

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa Miłości"  na antenie TV4 od poniedziałku do niedzieli, bez sobót o godzinie 22:00. Jeśli przegapiłeś odcinek "Love Island 9" to nic straconego. Obejrzyj online najnowsze odcinki programu "Love Island. Wyspa miłości" na platformie Polsat Box Go.

Zobacz koniecznie: 

Oto 5 nowych uczestniczek "Love Island" w ramach Casa Nova

To koniec Adriana i Oliwii na "Love Island". Nowe uczestniczki namieszają na wyspie

Uczestnicy usłyszeli prawdę od widzów "Love Island". Gorzko to przyjęli

Daria z "Love Island" o Wiktorii i Adrianie: "Stać ją na kogoś lepszego" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Emi z "Love Island" przerywa milczenie o Adrianie. Gorzko go podsumowała [POMPONIK EXCLUSIVE]

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Love Island" | Love Island 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy