Reklama
Reklama

Zwyciężczyni „MasterChefa” zszokowana słowami Gessler

Michel Moran nie był jedyną osobą, którą Gessler ostro skrytykowała w ostatnim wywiadzie dla magazynu „Show”. Magdzie nie przypadła do gustu także zwyciężczyni kulinarnego show – Basia Ritz.

Według Magdy program powinna wygrać osoba, która na co dzień mieszka w Polsce, a Basia na stałe przebywa w Niemczech.

Restauratorka otwarcie przyznała, że Ritz nie była jej faworytką, bo od początku kibicowała nastoletniemu Jankowi.

Brak zameldowania w Polsce to nie jedyny zarzut, jaki stawia Gessler. Wypomina Ritz, że ta miała pieniądze, aby poznać świat i spróbowała kuchni z różnych zakątków globu, przez co biedniejsi uczestnicy mieli nierówne szanse.

Słowa te bardzo zszokowały Basię, która na swoim profilu na  Facebooku postanowiła odnieść się do słów słynnej restauratorki.

Reklama

„Niezrozumiały jest dla mnie zarzut, że miałam sposobność i pieniądze, by zwiedzać świat. Sztuką jest otworzyć się na nowe smaki, poznawać, uczyć się, a przede wszystkim być kreatywnym. Dziś już każdy ma taką sposobność, lecz nie każdy z niej korzysta” – skomentowała Ritz.

Basia zarzuca Magdzie niekonsekwencje swoich decyzji, bo to ona zadecydowała kilka miesięcy temu o jej zwycięstwie, a teraz się tego wypiera.

Nawiązała też do słynnej wpadki Gessler z tajemniczymi wpisami na jednym z portali społecznościowych, które rzekomo zamieścił haker, włamując się na jej konto.

„Wszystko wskazuje na to, że ta sama okropna osoba, która włamała się na jej konto na Facebooku, teraz wślizgnęła się do jej głowy i mówi za nią różne sprzeczne rzeczy” – zakpiła na koniec.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | konflikt | MasterChef
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy