Reklama
Reklama

Żurnalista wyznał prawdę. Jest winny zarzucanych mu czynów? „Uciekałem jak szczur”

Tajemniczy dziennikarz internetowy, którego twarz nie sposób zdemaskować. Świetnie przeprowadzone wywiady, które przynosiły rozgłos polskim celebrytom i afera z długami w wysokości pół miliona złotych. Żurnalista przeżywa obecnie trudny czas. Postanowił odnieść się do oskarżeń, o których mówi cała Polska.

Żurnalista zasłynął wywiadami, które przeprowadzał w internecie. Sekretny dziennikarz gościł w swoim studio śmietankę towarzyską polskiego show-biznesu, zarabiając na tym krocie. W sieci nie pokazał jednak nigdy swojej tożsamości, co stało się jego znakiem szczególnym. Kilka dni temu portal Pudelek ujawnił, że celowe niepokazywanie twarzy nie jest "widzi mi się" dziennikarza, lecz próbą uniknięcia odpowiedzialności za przestępstwa finansowe. Żurnalista wg doniesień miał nie wypłacać wynagrodzenia byłym pracownikom, a także zniknąć po pobraniu pieniędzy od współpracujących z nim reklamodawców.

Reklama

Żurnalista komentuje zarzuty w sprawie długów

Portal Pudelek opisał aferę, powołując się na wypowiedź rzeczniczki spraw cywilnych Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. Zaznaczyli, że przeciw mężczyźnie toczą się dwie sprawy. Jedna z nich dotyczy długu wobec osoby prywatnej na kwotę 234 tys. złotych. Druga dotyczy Poczty Polskiej, która domaga się od dziennikarza zwrotu w wysokości ponad 205 tys. złotych.

Żurnalista stwierdził, że nie ma sensu chować głowy w piasek i skomentował te doniesienia, odpowiadając Pudelkowi. Przyznał, że poruszał tę sprawę na swoim Instagramie.

Postanowił również wyjaśnić podstawę swojego zachowania. Wiele spraw zrzucił na karb depresji i niefortunnych sytuacji życiowych. Zdradził również, że rozważał popełnienie samobójstwa.

Żurnalista nie zgadza się z informacjami wspomnianymi w artykule. Stwierdził, iż osoby, które informowały portal dostały zwrot środków.

Nie mniej jednak, ujawniony już dziennikarz po raz pierwszy nie ucieka od konsekwencji. Zapowiedział, że naprawi wyrządzone przez niego krzywdy i z pomocą prawników oraz terapeuty znów wyjdzie na prostą.

Wierzycie w jego zapewnienia?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek "widziana pod domem Kurzajewskiego". "Wyraźnie widać, że jest zdecydowana"

Ida Nowakowska potwierdziła najgorsze. Żałoba w "Pytaniu na śniadanie". "Wierzę, że Bóg się Tobą zaopiekuje"

Magda Gessler wybuchła! Odpowiedziała złośliwej internautce

Joe Biden: Rosja nie ma czego szukać w Radzie Praw Człowieka ONZ

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Żurnalista
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy