Reklama

Reklama

Reklama

Żona Górskiego: "Wyszła za mąż za starszego faceta z kasą i rozpuszcza jego fortunę"

Robert Górski to jeden z bardziej rozpoznawalnych komików w Polsce. Od lat występuje na scenie, pojawia się w reklamach czy serialach. W 2019 roku zrobiło się o nim jeszcze głośniej, kiedy ożenił się z Moniką Sobień, która jest od niego młodsza o 17 lat.

Robert Górski (51 l.) i Monika Sobień (34 l.) tworzą udany związek. W ostatnim wywiadzie udzielonemu serwisowi styl.interia.pl kobieta zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące swojego małżeństwa. Będziecie zaskoczeni jej wypowiedzią.

Żona Górskiego wyznaje: "Wyszła za mąż za starszego faceta z kasą i rozpuszcza jego fortunę"

Związek Górskiego z młodszą o 17 lat Sobie wzbudził niemałe kontrowersje. Okazuje się, że w otoczeniu pary pojawiły się osoby, które nie wierzyły w szczere intencje Sobień. Monika wyjawiła również, że zdaje sobie sprawę z tego, że z boku może to tak wyglądać.

Reklama

W dalszej części wywiadu Monika przyznała, że nie interesuje się rzeczami materialnymi. Nie otacza się również luksusowymi akcesoriami w postaci torebek czy biżuterii. Zdradziła, że wraz z Robertem mieszka w trzypokojowym mieszkaniu w bloku.

Na sam koniec rozmowy, Soboń przyznała, że ona i Górski mają podobny stosunek do pieniędzy. Zaznaczyła również, że ona swojego majątku dorobiła się jeszcze przed ślubem ze znanym gwiazdorem.

Robert Górski - kariera

Robert Górski urodził się 14 kwietnia 1971 roku w Warszawie. Jego matka była krawcową, a ojciec kierowcą autobusu. Wychowywał się razem z bratem na warszawskim Bródnie. Po maturze studiował geologię, jednak je przerwał. Ukończył polonistykę na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował jako copywriter w agencji reklamowej.

W latach 2003 - 2006 był twórcą scenariusza telewizyjnego show "Tygodnik Moralnego Niepokoju". Z kolei od 2009 do 2012 razem z Marcinem Wójcikiem prowadził "Kabaretowy Klub Dwójki" na antenie TVP2. Występuje jako George Owens w improwizowanym kabaretowym serialu "Spadkobiercy". Jest także autorem sztuki teatralnej "Ucho Prezesa, czyli SCHEDA" wystawianej na deskach Teatru 6. piętro.

Zobacz też:

Katarzyna Chrzanowska "przykuta do łóżka". Niepokojące wieści ze szpitala w Hiszpanii!

Radosław Majdan okłamał ukochaną. Małgorzata Rozenek skomentowała: byłam naiwna

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Górski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy