Reklama
Reklama

Żona chorego Bruce'a Willisa przekazała pilną wiadomość. Zwróciła się do ludzi z ważną prośbą!

Stan Bruce’a Willisa (67 l.) jest coraz gorszy. Nic dziwnego, że fani, którzy od wielu lat śledzą jego aktorskie dokonania, są przerażeni sytuacją i chętnie dowiadują się nowych informacji o ulubionym gwiazdorze. Niestety, paparazzi chcący odpowiedzieć na te potrzeby nie wiedzą, że tym samym wpływają na stan aktora. Jego żona apeluje o spokój!

Choroba Bruce'a Willisa - rok od diagnozy

Rok temu Bruce Willis, aktor znany z takich hitów jak "Szklana pułapka" czy "Szósty zmysł" usłyszał diagnozę. Choruje na ciężką i nieuleczalną chorobę, afazję, czyli otępienie czołowo-skroniowe. Choroba ta powstaje w wyniku zmian zanikowych w obszarze płatów czołowych i przednich części płatów skroniowych mózgu. 

Objawia się zmianami osobowości, zaburzeniami zachowania, funkcji poznawczych oraz neurologicznymi, przez które gwiazda coraz gorzej radzi sobie z wykonywaniem codziennych czynności.

"Niestety, problemy z komunikacją to tylko jeden z objawów choroby, z którą zmaga się Bruce. Chociaż jest to bolesne, ulgą jest usłyszenie wreszcie jasnej diagnozy" — podali najbliżsi Bruce'a Willisa w oficjalnym oświadczeniu, które zostało zacytowane przez BBC.

Reklama

Żona Bruce'a Willisa prosi fotoreporterów o spokój!

Tym razem głos zabrała sama Emma Heming Willis (46 l.), będąca żoną aktora od 2009 roku. Złożyła na Instagramie oświadczenie, w którym poprosiła paparazzi, aby podczas robienia zdjęć zachowali odstęp, który będzie komfortowy dla aktora. Wszystko opublikowała w formie wideo.

Emma nie wyrażała złości, wręcz przeciwnie. Wykazała się zrozumieniem potrzeb fanów, którzy bardzo cenią aktorskie dokonania Bruce’a.

"Jeśli jesteś kimś, kto opiekuje się osobą z demencją, to wiesz, jak trudne i stresujące może być wyjście na miasto i bezpieczne poruszanie się po nim, nawet po to, by wypić filiżankę kawy. Wciąż potrzebna jest edukacja na ten temat. Więc to nagranie jest skierowane do fotografów i operatorów kamer, którzy próbują zrobić i opublikować te ekskluzywne zdjęcia mojego męża. Proszę, zachowajcie bezpieczny dystans" - poprosiła.

Aktorka podkreśliła, że rozumie wykonywanie obowiązków, jednak prosi, by nie krzyczeć do Bruce’a, nie pytać, jak się czuje - po prostu dać mu przestrzeń, by w bezpieczny sposób przeszedł z punktu A do punktu B.

Krewny o stanie Bruce’a Willisa

Krewny Bruce’a, Wilfried Gilem niedawno opowiedział dziennikowi "The Bild", że Willis już nie jest tą samą osobą. Choroba ma odbijać się na wszystkich członkach rodziny, ponieważ z Bruce’em nie da się przeprowadzić normalnej rozmowy. Jego zachowanie jest spowolnione, a nawet lekko agresywne.

Rodzinie aktora oraz mu samemu życzymy dużo siły!

Czytaj też:

Demi Moore pokazała zdjęciem z Bruce’em Willisem z Cannes. Żona aktora odpowiedziała

Popularny aktor jednak nie jest w tragicznym stanie? Nowe zdjęcie rzuca światło na sytuację Bruce'a Willisa

Wielki gwiazdor powoli odchodzi... Nie ma już z nim kontaktu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy