Reklama
Reklama

Popularny aktor jednak nie jest w tragicznym stanie? Nowe zdjęcie rzuca światło na sytuację Bruce'a Willisa

Bruce Willis jest jedym z najpopularniejszych żyjących gwiazdorów kina akcji. Aktor od pewnego czasu zmaga się jednak z poważną chorobą. Afazja sprawiła, że zakończył karierę i żyje w odosobnieniu z rodziną. Czy ostatnie doniesienia o jego fatalnym stanie zdrowia nie były jednak przesadzone? Nowe zdjęcie od Demi Moore rzuca światło na sytuację.

Bruce Willis od dłuższego czasu nie pokazuje się publicznie, ale to w żaden sposób nie zmniejsza zainteresowania jego osobą ze strony mediów czy zwykłych widzów. Wciąż nie brakuje bowiem fanów gwiazdora, którzy oddaliby wszystko, by jeszcze raz móc usłyszeć jego głos. Z każdym upływającym miesiącem wydaje się to jednak coraz mniej prawdopodobne. Wszystko przez afazję, na którą cierpi Willis.

Bruce Willis: w jaki stanie jest aktor?

W ciągu ostatnich tygodni nie brakuje sprzecznych informacji na temat stanu zdrowia gwiazdora "Szklanej pułapki". W listopadzie smutne wieści na temat przyjaciela przekazał Sylvester Stallone. Bruce Willis podobno przebywa w odosobnieniu i świat zewnętrzny nie ma z nim kontaktu. Nieco inaczej wygląda to natomiast w przypadku członków rodziny.

Reklama

Potwierdziły to niedawne fotografie opublikowane przez dorosłe córki Bruce'a Willisa na Instagramie. Aktor wydawał się na nich w całkiem dobrym nastroju, ale trudno było ocenić, ile docierało do niego z wizyty ukochanych dziewczynek. Zagraniczne media informowały, że przez większość czasu z gwiazdorem nie ma żadnego kontaktu, a jego rodzina modli się o "świąteczny cud".

Demi Moore wrzuciła nowe zdjęcie z Bruce'em Willisem

W ostatnich godzinach kolejnym zdjęciem pochwaliła się Demi Moore, czyli była żona Amerykanina. Aktorka opublikowała na Instagramie ujęcie ukazujące wszystkich członków rodziny razem na tle bożonarodzeniowej choinki, a także trzy inne. Do fotografii załączyła też dopisek: "Jesteśmy RODZINĄ! Wchodzenie w świąteczny nastrój".

Bruce Willis na zdjęciu uśmiecha się od ucha do ucha i wygląda na zadowolonego z małym psiakiem w dłoniach. Równie szczęśliwy jest również na pozostałych. Musi to oznaczać, że przynajmniej część sygnałów z otoczenia dociera do chorującego aktora? Może obecność pozostałych członków rodziny wpływa na niego pozytywnie? Tak może się wydawać na pierwszy rzut oka, ale spostrzegawczy fani Willisa szybko dostrzegą jeden istotny szczegół.

Gwiazdor jest na zdjęciach ubrany identycznie, jak na wcześniejszych fotografiach wypuszczonych przez Scout Willis i Talluhah Willis. Jedno z nich powtarza się zresztą w poście Demi Moore. Oznacza to więc, że wciąż mówimy o wieczorze, w trakcie którego córki miały modlić się o świąteczny cud. Stan Bruce'a Willisa jest więc być może lepszy niż sądzono, ale też nie należy dać się ponieść pozytywnemu myśleniu.

Zobacz też:

Mariusz Walter nie żyje. Ile lat miał założyciel TVN-u?

Wyciekła tajna korespondencja Meghan Markle. Co z niej wynika?

Hollywoodzka gwiazda usunęła macicę. Czemu?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis | Demi Moore
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy