Reklama
Reklama

Żona Bartosza Kurka odpowiada na złośliwe zaczepki internautów. Rzuciła ciętą ripostą

Anna Kurek od jakiegoś czasu chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Pod jednym z jej najnowszych postów pojawił się dość nieprzychylny komentarz na temat jej wyglądu. Aż trudno uwierzyć w to, co napisała. Widać, że ukochana Bartosza umie sobie radzić z hejterami.

Anna Kurek spełnia się jako influencerka

Anna Kurek to nie tylko żona Bartosza Kurka. Żona kapitana polskiej drużyny jeszcze niedawno sama była zawodową siatkarką. Kobieta od jakiegoś czasu spełnia się w zupełnie innej roli. Anna prowadzi kanał w serwisie YouTube, a także spełnia się jako influencerka. Jej instagramowy profil śledzi ponad 114 tysięcy osób.

W swoich mediach społecznościowych kobieta prezentuje codzienne życie, modne stylizacje, a także poleca kosmetyki. Jej najnowszy post wywołał oburzenie wśród obserwujących ją fanów.

Zobacz też: Nerwowo w domu gwiazdora. Nagłe wieści o chorobie żony reprezentanta Polski

Reklama

Anna Kurek odpowiada na zaczepkę internautki

W związku z ostatnio odbywającymi się ostatnio Mistrzostwami Europy Anna Kurek dzielnie wspierała swojego męża. Kobieta udała się do Rzymu, by być jak najbliżej swojego męża. Influencerka wszystko relacjonowała w swoich mediach społecznościowych. Pozowała między innymi przy popularnych Schodach Hiszpańskich. Pod jej wpisem pojawiło się sporo komplementów.

Jak się jednak okazało nie wszyscy byli zachwyceni. Jedna z internautek napisała, że Anna ma "suche ręce". Na odpowiedź byłej siatkarki nie trzeba było zbyt długo czekać. Szybka riposta była prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

"Z*jebiście, że zauważyłaś, idę nawilżyć" - odpowiedziała ukochana Bartosza Kurka.

Po paru minutach Anna dodała kolejny komentarz. Tym razem w zabawny sposób skrytykowała samą siebie. Widać, że Kurek ma do siebie sporo dystansu.

"I do tego żarty mam suche, ehhh" - dodała w kolejnym wpisie.

Zobacz też:

Włodarczyk broni Karasia. W międzyczasie drży o życie syna 

Kate Middleton wyjawiła prawdę o niej i Williamie. Zaskakujące wieści o rodzinie

Anna Grejman-Kurek zachwyca się swoją fryzurąpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kurek | Bartosz Kurek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy