Reklama
Reklama

Zofia Zborowska: z jej ambitnych planów nic nie wyszło. W tle choroba

Zofia Zborowska (30 l.) nigdy nie ukrywała, że kwestie społeczne nie są jej obojętne. Chętnie wypowiada się na tematy światopoglądowe, a od kilku tygodni aktywnie działa na rzecz zwiększenia frekwencji wyborczej poprzez namawianie Polek, by poszły do urn.

Zofia Zborowska dała się poznać jako osoba o zdecydowanych poglądach. Przed tegorocznymi wyborami włączyła się w akcję mającą na celu zachęcenie Polek do udziału w wyborach. 

Zofia Zborowska: choroba pokrzyżowała jej plany

Chętnie dzieli się też radami, na kogo, jej zdaniem, kobiety nie powinny głosować. Jak wyznała niedawno na Instagramie, niektóre decyzje budzą jej wielki sprzeciw:

"I teraz wytłumaczcie mi dziewczyny, co trzeba mieć w głowie, żeby głosować na Konfederację? Chcecie być częścią dobytku mężczyzny? Błagam was, dziewczyny, błagam was..."

Reklama

Aktorka od dłuższego czasu szykowała się na zaplanowany na 1 października marsz, odbywający się w Warszawie. Niestety, okazało się, że nie może iść. Jak wyznała zmartwiona na Instagramie;

"Miałyśmy być na marszu, ale choroba zmieniła nam plany. Planowanie z małym dzieckiem. Ale jestem tam z wami całym sercem". 

Zofia Zborowska słynie z otwartości

Ostatecznie Zborowska została w domu z chorą córeczką, a frekwencję na marszu podbijał jej mąż, Andrzej Wrona. Żeby Zofia też mogła się poczuć, jakby tam była,  przesyłał jej relacje z przebiegu marszu, które aktorka na bieżąco udostępniała na Instagramie. 

Zofia Zborowska, córka aktorskiej pary  pary Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego i jej mąż, siatkarz Andrzej Wrona, są rodzicami dwuletniej córeczki. 

Akorka nigdy nie ukrywała, że stoczyła ciężką walkę o wymarzone macierzyństwo. W mediach społecznościowych i wywiadach dokładnie zrelacjonowała starania o ciążę, jej przebieg, poród, oraz połóg i walkę o odzyskanie dawnej sylwetki. 

Zborowska i Wrona są rodzicami dwulatki

Stąd wiadomo, że nie obyło się bez problemów, bo u Zborowskiej wykryto chorobę autoimmunizacyjną, prowadzącą do zakrzepów krwi i niedokrwienia narządów. Jest ona uważana za istotne przeciwskazanie do zajścia w ciążę, ponieważ może spowodować niedokrwienie łożyska. 

Zborowska zresztą nie ukrywała, że Nadzieja, jest „tęczowym dzieckiem”. Tak rodzice, którzy stoczyli trudną walkę o rodzicielstwo nazywają dzieci, które przychodzą na świat po poronieniu. Po kilkumiesięcznym omawianiu wszystkich aspektów swojej ciąży na Instagramie, Zborowska poinformowała, że dziewczynka jest już na świecie i otrzymała imię po babci aktorki. 

Zobacz też:

Zborowska i Wrona mieszkają w bajecznej posiadłośći. Taras połączony z basenem robi wrażenie


Wielkie poruszenie w małżeństwie Zborowskiej. Tym wpisem dołożyła do pieca

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona świętują urodziny córki. Impreza z rozmachem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska | Andrzej Wrona
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy