Reklama
Reklama

Zofia Ślotała żegna teścia: "Jest nam ciężko"

Zosia Ślotała umieściła smutny wpis na Instagramie, w którym żegna swojego zmarłego teścia, Riada Haidara. "Kochamy cię bardzo!", napisała we wzruszającym poście, który ściska serce...

Riad Haidar nie żyje. Zosia Ślotała żegna teścia

25 maja z samego rana na profilu Riada Haidara na Facebooku umieszczono przykrą informację: "Szanowni Państwo, z wielką przykrością i żalem informujemy, że dziś rano po długiej walce z chorobą odszedł doktor Riad Haidar, poseł na Sejm RP. Wszelkie inne informacje zostaną podane w odrębnym komunikacie".

Lekarz i polityk zmarł w wieku 71 lat. Prywatnie był teściem Zofii Ślotały, która w 2020 poślubiła jego syna, Kamila Haidara. Teraz celebrytka umieściła pożegnalny wpis dla ukochanego teścia.

Reklama

Zosia Ślotała żegna teścia Riada Haidara: "Jest nam ciężko"

Była modelka i stylistka, Zosia Ślotała poznała Kamila Haidara w 2014 roku. Kamil jest bratem Emila Haidara, który swego czasu spotykał się z Dodą. Zosia i Kamil pobrali się w 2020 roku i doczekali się dwójki dzieci: córki Rani i syna Leonarda. Zofia Ślotała o mały włos mogłaby zostać szwagierką Dody. Wiemy jednak jak potoczyły się ich losy...

Na Instagramie Zosi Ślotały pojawiło się zdjęcie z dnia ślubu, w którym to Riad Haidar składa młodej parze życzenia. 

"Dzisiaj odszedł wielki człowiek, a prywatnie najlepszy teść, jakiego mogłam sobie wyobrazić. Riad był pełny empatii do ludzi, a największym celem jego życia było pomaganie innym. Był cudownym dziadkiem i wielkim wsparciem dla wszystkich wokół" - zaczęła Ślotała.

Zosia Ślotała żegna teścia we wzruszającym wpisie

Żona Kamila Haidara w drugiej części wpisu zwróciła się bezpośrednio do zmarłego teścia, który choć urodził się w Syrii w 1951 roku, to otrzymał Polskie obywatelstwo (w 1989 roku). Był znanym lekarzem, który angażował się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Białej Podlaskiej.

"Riad, twój telefon nigdy nie przestawał dzwonić, a mimo to zawsze miałeś czas dla rodziny, a przede wszystkim dla wnuków, którzy uwielbiali z tobą spędzać czas i szaleć w ogródku. Teraz jest nam ciężko, ale wierzę, że będziesz czuwał nad nami tak, jak to zawsze robiłeś! Kochamy cię bardzo!" - zakończyła swój wpis synowa zmarłego.

Zobacz też:

Zofia Ślotała świeci biustem pod prześwitującą kreacją. Na tej samej premierze biskup!

Ślotała przyjęła Ukrainki do domu. "Rodzina się powiększyła"

Zosia Ślotała, Klaudia Halejcio i Kasia Tusk mają piękne domy. Poznaj ich triki na udany wystrój

Doda szuka partnera w show. A co z jej byłymi? Haidar i Majdan żyją w szczęśliwych związkach

Wiejskie potańcówki. Rząd dopłaci do imprez w kampanii wyborczej. Środki do 10 tys. zł

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Ślotała | Riad Haidar | Kamil Haidar | Emil Haidar
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy