Reklama

Reklama

Reklama

Zosia Ślotała, Klaudia Halejcio i Kasia Tusk mają piękne domy. Poznaj ich triki na udany wystrój

Prawie każda dziewczynka chciała kiedyś mieszkać w pałacu, jednak w dorosłym życiu okazało się, że zostanie królewną czy księżną jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Stworzenie klimatu pałacyku w swoim domu czy mieszkaniu nie jest wcale takie trudne. Zobacz, jak zrobiły to Zosia Ślotała, Klaudia Halejcio czy Kasia Tusk! Te celebrytki doskonale wiedzą, jak powinno wyglądać pałacowe mieszkanie.

Elegancka sztukateria potrafi zmienić każde, nawet najprostsze wnętrze, w niezwykle eleganckie i nadać mu uwielbianego przez miliony klimatu glamour. Aby wprowadzić do swojego mieszkania nieco stylu glamour, wystarczy przejść się po sklepach budowlanych.  Możesz tam kupić taką sztukaterię, jaka tylko ci się spodoba.

Internet jest pełen inspiracji. Z łatwością znajdziesz tam zdjęcia ciekawych wnętrz, a nawet tutoriale, jak samodzielnie wykonać poszczególne elementy aranżacji. Uprzedzamy jednak, że czasem warto oddać tę pracę w ręce kogoś, kto robi to na co dzień, zwłaszcza jeśli słabo sobie radzisz z młotkiem czy wiertarką.

Reklama

Podoba ci się elegancka sztukateria, na którą postawiła Zosia Ślotała w swoim mieszkaniu?


To, co dodaje stylu pałacowego mieszkaniu Zosi Ślotały, to fakt, że zastosowała w nim jasne kolory. Dzięki temu do środka wpada więcej światła, a całe mieszkanie wydaje się o wiele większe, niż jest w rzeczywistości.

Styl art déco pomaga zmienić mieszkanie w pałac

Szyk i blichtr to nie tylko antyczna sztukateria. Innym stylem, który doskonale pasowałby do współczesnego pałacu, jest art déco! Choć ma on w sobie coś z antyku, to przede wszystkim skupia się na geometrii oraz teksturach, które już same w sobie tworzą niezapomniane wizualne doznania.

Wie o tym na przykład Klaudia Halejcio. Zobacz, jakie miejsce do pracy przygotowała dla swojego ukochanego! Wygląda jak wyjęte z popularnych magazynów z inspiracjami na temat aranżacji wnętrz!


Aby wpuścić do swojego mieszkania nieco art déco, wystarczy wydrukować stylizowane plakaty lub zamówić obrazy, postawić na nieco ciemniejsze wnętrza i pamiętać o tym, by było w nich dużo złota oraz geometrii!


Sposób na pałacowe wnętrze? Klasyka


Zdjęcia mieszkania Katarzyny Tusk mogą sprawić, że niejeden czytelnik zapragnie zrobić remont tu i teraz. A nas to wcale nie zdziwi. Jasne, przestronne wnętrza z wysokimi sufitami tylko zapraszają do tego, by je odpowiednio urządzić. Kasia Tusk, podobnie jak Zosia Ślotała, postawiła na jasne ściany, co optycznie dodaje pomieszczeniu przestrzeni i powoduje, że można się w nim czuć bardziej przytulnie i bezpiecznie - jak w domu.

Podoba ci się sypialnia Kasi?


Stworzenie takiego klimatu w swoim mieszkaniu wcale nie jest trudne. Jeśli mieszka się w kamienicy lub mieszkaniu z wysokimi sufitami, warto pomalować ściany oraz sufity na biało. Tak jak wspomnieliśmy, to doda wnętrzom przestrzeni. Dodatkowo można zadbać o delikatną sztukaterię, która nieco zgeometryzuje puste ściany i wywoła efekt 3D.


Jak zmienić mieszkanie w pałac? Odwiedzamy Maffashion

Chociaż Maffashion to blogerka modowa, ma także coś do powiedzenia na temat wystroju wnętrz. Podobnie jak jej poprzedniczki także stawia na sztukaterię, ale w jej pałacowym wnętrzu można znaleźć zdecydowanie najwięcej współczesnych elementów oraz mieszania stylów.


Sztukateria, nowoczesne donice i niemalże etniczny dywan? Czemu nie?! Zobaczcie, jak prezentuje się mieszkanie Julii Kuczyńskiej!


Styl pałacowy to przede wszystkim równowaga pomiędzy elegancją a blichtrem. Mamy nadzieję, że cię zainspirowaliśmy!

Zobacz też:

Julia Wieniawa, Maffashion i Jessica Mercedes wiedzą, co jest modne tej jesieni. Weź z nich przykład

Gwiazdy stawiają na vintage - jak nosić się (staro)modnie?

Jak ubierać się jesienią 2022? Gwiazdy pokochały ten kolor!
Najmodniejsze swetry na jesień 2022. Zainspiruj się wyborami polskich gwiazd!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Ślotała | Kasia Tusk | Klaudia Halejcio | Maffashion

Reklama

Reklama

Reklama