Reklama

Reklama

Reklama

Znany muzyk o wychowywaniu dzieci. "Dostaję największy kotlet podczas obiadu, jako pierwszy"

Robert Friedrich (54 l.) to nawrócony muzyk zespołu "Luxtorpeda" i założyciel "Arki Noego". Niedawno postanowił powiedzieć kilka słów na temat wychowania dzieci. To, co mówi, zakrawa na parodię. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Robert Friedrich od ponad 34 lat związany jest ze swoją żoną Dobrochną. Muzyk ma aż siedmioro dzieci i kilkanaścioro wnuków. Kiedy zaczynał przygodę z show-biznesem, nic nie wskazywało na to, że teraz będzie zagorzałym orędownikiem wiary.

Robert Friedrich o wychowaniu dzieci

Robert Friedrich przed laty był gitarzystą "Acid Drinkers" (posłuchaj!), to właśnie tam grał muzykę rockową, a także death metalową. Jego życie było bardzo barwne, ponieważ tragiczny wypadek jego przyjaciela, skierował go w stronę Boga. Stworzył "Arkę Noego" (posłuchaj!) i tak na nowo rozpoczął swoją karierę.

Reklama

Niedawno Robert postanowił wypowiedzieć się na temat wychowania dzieci. Okazuje się, że ma dość kontrowersyjne poglądy dotyczące roli ojca. Muzyk był jednym z gości podczas konferencji "Odkrywamy ojcostwo", na której nie szczędził swoich mądrości zebranej publiczności.

Okazuje się, że internauci nie zostawili na nim suchej nitki. Większość była w szoku, że z ust muzyka padły takie słowa.

Zobacz też:

Robert Friedrich Litza - nawrócony rockendrolowiec: "Trudności są dobre"

Robert Litza Friedrich: Moje życie jest pełne cudów!

Robert Friedrich: Moje dzieci nigdy nie chodziły na religię

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Robert Friedrich

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy