Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Znamy płeć dziecka Joanny Liszowskiej

Aktorce nie udało się dłużej utrzymać tej tajemnicy w sekrecie...

Jak dowiedziało się "Party" pod koniec wakacji Liszowska (35 l.) urodzi drugą córeczkę. Gwiazda i jej mąż szwedzki milioner promienieją ze szczęścia. Choć podobno mężczyzna liczył tym razem na męskiego potomka. 

Reklama

"Chociaż Asia ukrywała, że spodziewa się dziecka, kiedy tajemnica wyszła na jaw i odebrała gratulacje przyjaciół, spokojniej podchodziła do tematu. Widać było, że jest pełna energii, bardzo szczęśliwa i nie może się doczekać narodzin małej" - mówi magazynowi osoba z planu serialu "Przyjaciółki".

Joanna wreszcie mogła się udać  na zasłużony urlop macierzyński. Właśnie dobiegła końca kolejna edycja "Got To Dance", w którym pełniła rolę jurora. Podobno aktorka nie mogła już doczekać się tego momentu. Niechętnie pozowała ostatnimi czasy na ściankach, bo jej coraz obfitsze kształty stawały się tematem do plotek i uszczypliwości.

W Szwecji czuje się anonimowa i nie jest śledzona na każdym kroku. Poza tym ma blisko siebie swojego ukochanego.

Teraz nie pozostało jej nic innego jak wyczekiwać kolejnego dziecka, a potem szybko wracać do formy. Podobno zdjęcia do polsatowskiego serialu ruszają już po wakacjach.

Czy zdąży zrzucić do tego czasu zbędne kilogramy?

Trzymamy kciuki!Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska | dziecko | waga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama