Reklama
Reklama

Zmarł Grzegorz Miecugow

Grzegorz Miecugow zmarł 26 sierpnia 2017 roku w wieku 61 lat. Dziennikarz od lat zmagał się z chorobą nowotworową.

Od zawsze kojarzony ze stacją TVN, szef redakcji programu "Szkło kontaktowe", a także w przeszłości prowadzący takich programów jak "Big Brother", "Inny punkt widzenia". 

Był synem znanego krakowskiego publicysty i pisarza Brunona Miecugowa. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. Kibicował piłkarskiej Cracovii.

W ostatnim czasie Miecugow zmagał się z chorobą nowotworową. W marcu przyznawał, że "może być ciężko chory". "Wiem, że ja kiedyś umrę, pytanie: wcześniej czy później. Mam jeszcze sporo do zrobienia. Tak czuję. Nie będę robił z tego tragedii, będę walczył" - deklarował w rozmowie z naszemiasto.pl.

Reklama

Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła całą stacją TVN, oraz jego wiernymi widzami.

"Jako nauczyciel był niezwykle inspirujący. Nigdy nie był dla mnie ostry. Krytykę zawsze formułował w sposób rzeczowy. To człowiek, który nigdy nie grał, nigdy niczego nie udawał" - wspominała na antenie TVN24 Anita Werner, której bardzo trudno było opanować emocje. 

Był ceniony za swój profesjonalizm, dystans i poczucie humoru. To zapewne nieoceniona strata dla polskiego dziennikarstwa.  

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Miecugow
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy