Reklama
Reklama

Zjawiskowa Ewa Wachowicz zaskoczyła wszystkich. Ruszyła fala gratulacji

Ewa Wachowicz (52 l.), była Miss Polonia i gwiazda Polsatu, 2 września 2023 roku poślubiła swojego wieloletniego narzeczonego, dziennikarza RMF Sławomira Kowalewskiego. Na Instagramie i Facebooku zamieściła zdjęcia upamiętniające ten wyjątkowy dzień. Suknia zapiera dech w piersiach.

Mało kto orientował się, jakie plany ma na weekend Ewa Wachowicz. O jej ślubie wiedziała tylko garstka wtajemniczonych, a ci nie puścili pary z ust. 

Ewa Wachowicz w tajemnicy wzięła ślub

Jako pierwsza, ale też po fakcie, z radosną wieścią wyrwała się Izabela Janachowska, która wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim znalazła się w gronie gości weselnych. 

Ewa Wachowicz, spokojnie i bez nerwów, najpierw się wyspała, a potem dopiero, późnym rankiem w niedzielę potwierdziła doniesienia anonimowych informatorów, zamieszczając na Instagramie i Facebooku zdjęcia z romantycznej sesji ślubnej. Opatrzyła je podpisem:

Reklama

"Nasz Najszczęśliwszy Dzień. Ewa Wachowicz i Sławomir Sulima Kowalewski"

Podziękowała także wedding plannerce, która zajęła się organizacją ślubu. 

Zjawiskowa kreacja ślubna Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz przyzwyczaiła wszystkich do swojego bezbłędnego gustu i przywiązania do klasycznej elegancji. Gwiazda Polsatu jest wielbicielką sukienek i doskonale wie, w jakich fasonach wygląda najkorzystniej. Z okazji ślubu wybrała białą kreację z misternie drapowaną górą, odsłaniającą ramiona i syrenim dołem. Suknię zdobi spektakularny tren, rozkładający się niczym wachlarz. 

Pod sesją ślubną Wachowicz posypały się gratulacje i życzenia. Pospieszyły z nimi między innymi Paulina Sykut-Jeżyna, Anita Sokołowska i Paulina Krupińska. Aneta Kręglicka, Miss Świata 1989 napisała:

"Ewuniu, gratulacje. To wspaniała wiadomość. Szczęścia i radości z każdego spędzonego dnia razem". 

Ewa Wachowicz na nowej drodze życia. Spływają gratulacje

Viola Piekut, projektantka mody, skorzystała z okazji, by pochwalić się zaproszeniem na ślub, ale nie ujawniła, czy to ona odpowiada za zapierającą dech kreację panny młodej:

„Wyjątkowi nasi, dziękujemy za tą niezwykłą magię wczorajszego wieczoru. Kochamy”

Z życzeniami pospieszyło także biuro Miss Polonia oraz Magda Steczkowska, Ada Fijał, Mariola Bojarska-Ferenc, Joanna Koroniewska i jej mąż Maciej Dowbor, Ewa Drzyzga i Wojciech Modest Amaro, który też pochwalił się, że był zaproszony:

"Ewa było cudownie! Cieszymy, że byliśmy z Wami w tym dniu!"

Ewę Wachowicz i Sławomira Kowalewskiego łączy miłość i wspólne pasje. Oboje kochają góry i żeglarstwo. Od dawna mieszkają razem na Woli Justowskiej, jednak do tej pory nie ujawniali chęci zmiany stanu cywilnego. Jak ujawnił informator "Dobrego Tygodnia", Kowalewski i bez ślubu był przekonany, że Wachowicz jest miłością jego życia:

"Dla niego Ewa jest ideałem kobiety. Piękna, mądra, bezpośrednia, ciepła, doskonała kucharka i do tego podziela jego wielkie pasje. Trudno wyobrazić sobie lepszą partnerkę. Sławek wpadł po same uszy". 

Zobacz też:

Ewa Wachowicz do końca trzymała to w tajemnicy. Spływają gratulacje

Takiej Ewy Wachowicz jeszcze nie widzieliście. Fani pieją z zachwytu

"Piękna ogrodniczka". Fani zachwyceni nowym zdjęciem Ewy Wachowicz

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama