Reklama
Reklama

Zenek Martyniuk zamarł, gdy zobaczył żonę Danutę! Powiedział "dość" i... podjął ostateczną decyzję!

Zenek Martyniuk nie może się nadziwić, jaką metamorfozę przeszła jego żona Danuta. Król disco polo postanowił więc, że pójdzie w jej ślady i też zmieni swój wygląd. Podjął natychmiastowe kroki w tej sprawie. Ukochana mocno wspiera go w tym postanowieniu...

Zenek Martyniuk (posłuchaj!) to bez wątpienia jeden z największych gwiazdorów muzyki disco polo. Dzięki przychylności byłego już prezesa TVP, Jacka Kurskiego szturmem wraz z żoną wkroczyli "na salony", zostawiając dawne życie na Podlasiu.

Piosenkarz przez lata był główną gwiazdą wszelkich imprez publicznego nadawcy, a Danuta także gościła w programach stacji, gdzie opowiadała o życiu u boku "artysty". 

Reklama

W mediach plotkarskich o rozgłos postarał się z kolei ich syn Daniel, o którego problemach z prawem i perypetiach związkowych tabloidy często się rozpisywały. 

Po porzuceniu matki swojego dziecka i związaniu z dawną miłością Faustyną, Daniel miał ponoć nieco spoważnieć, o czym przekonywała niedawno jego mama. 

"Daniel nie jest złym człowiekiem. Owszem, był czas, że mocno się w życiu pogubił, ale wie, że zrobił źle, i swoje już odpokutował. Zadaniem rodziców jest wspieranie dzieci – zwłaszcza wtedy, kiedy upadają i popełniają błędy. Byłabym chyba wyrodną matką, gdybym wyrzekła się syna, jak mi doradzano, i nie stawała w jego obronie. Serce matki jest jedno i ono płacze, jak jej dziecku dzieje się krzywda" - opowiadała w "Party" Danuta. 

Jakiś czas temu o Martyniukowej głośno było z jeszcze jednego powodu - sporej metamorfozy. Danuta mocno schudła i zmieniła wygląda. 

Jak potem opowiadała, to ponoć zasługa drakońskiej diety, porzucenia słodyczy i dużej dawki ruchu. Nie bez znaczenia była także hejt, który się na nią wylewał. Wiele osób pisało jej ponoć, że jest "gruba i brzydka".

"Pod moimi zdjęciami internauci pisali, że jestem gruba, brzydka, że wyglądam jak mama Zenka i mąż powinien znaleźć sobie kogoś młodszego, atrakcyjniejszego. Bardzo mnie to zabolało i wreszcie przyszedł ten moment, kiedy pomyślałam: "Ja wam jeszcze pokażę!'" - wyznała w "Party".

Metamorfozą zachwyciła się nawet Joanna Kurska, która zaprosiła ją do "Pytania na śniadanie", którym od niedawna szefuje. Danka opowiadała o tajnikach swojej diety, a nawet co nieco upichciła w kuchni. 

Martyniuk powiedział "dość". Podjął radykalne kroki

Okazuje się, że na tym nie koniec zmian w domu Martyniuków. Jak donosi "Super Express", Zenek aż zamarł, gdy zobaczył odmienioną żonę. 

Muzyk jest zachwycony, że ma nową żonę, a do tego - sam postanowił wziąć się za siebie. Natchniony metamorfozą Danuty powiedział "dość" i podjął radykalne kroki! 

"Zenek jest zachwycony metamorfozą Danuty. Postanowił, że on także weźmie się za siebie i schudnie kilka, a może i kilkanaście kilogramów. To była jego decyzja, ale wsparcie żony na pewno będzie pomocne" - zdradza informator "Super Expressu".

Czekamy zatem na efekty...

Zobacz też:

Danuta Martyniuk schudła w tajemnicy przed Zenkiem przez komentarze w sieci

Wulgarna Danuta Martyniuk wywołała skandal. Darła się na ludzi. A teraz taka sensacja!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Danuta Martyniuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy