Reklama

Reklama

Reklama

Zenek Martyniuk powita nowego członka rodziny? Jest dumny z syna

Zenon Martyniuk (53 l.) to jeden z najbardziej znanych muzyków disco polo. Okazuje się, że już niedługo będzie mieć prawdziwy powód do świętowania. Jego jedyny syn Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu spotyka się z niejaką Faustyną. Wychodzi na to, że syn muzyka ustatkował się i już niedługo oficjalnie wprowadzi nową partnerkę do rodziny.

Daniel Martyniuk chyba w końcu znalazł miłość życia. Syn popularnego muzyka przestał imprezować i sprawiać poważne problemy swoim ukochanym rodzicom. Okazuje się również, że poważnie myśli o związku z Faustyną.

Dziewczyna Daniela pochwaliła się jakiś czas temu nawet pierścionkiem zaręczynowym, a w mediach społecznościowych pojawiło się wspólne zdjęcie młodego Martyniuka z Faustyną na koncercie Zenona.

Reklama

Zenek Martyniuk powita nowego członka rodziny. Szykuje się ślub

Okazuje się jednak, że Zenon i Danuta nie byli przychylni Faustynie. Rodzice Daniela uważali, że dziewczyna prowadzi zbyt rozrywkowe życie. Wygląda jednak na to, że młodym udało się ustatkować i spoważnieć.

"Danka i Zenek kiedyś nie przepadali za Faustyną, która podobnie jak ich syn prowadziła dość rozrywkowe życie. Ona też się jednak zmieniła. Spoważniała i ustatkowała się. Jak zobaczyli, że ma pozytywny wpływ na Daniela i zrozumieli, że kocha ich syna, to zaczęli się do niej przekonywać" - mówi w rozmowie z "Super Expressem" osoba z otoczenia rodziny Martyniuków.

Wychodzi na to, że nawet Danuta zaakceptowała Faustynę. Jest pod wrażeniem tego, że jej syn się przy niej uspokoił.

"Danusia nie może wyjść z podziwu, że jej syn przy tej dziewczynie odnalazł sens życia. O Faustynie wypowiada się w samych superlatywach. Bardzo by chciała, żeby zawsze między nimi było tak pięknie jak teraz. Tym bardziej że Daniel w rodzinie ukochanej czuje się jak we własnej. Jest tam bardzo lubiany" - wyjawiła osoba z otoczenia rodziny Martyniuków.

Zenon Martyniuk - życie prywatne i kariera

Zenon Martyniuk urodził się 23 czerwca 1969 roku w Gredelach. Od 1989 roku jest wokalistą zespołu "Akcent", który założył z Mariuszem Anikiejem. Z zespołem wydał 15 albumów studyjnych oraz wylansował przeboje takie jak "Gwiazda", "Pragnienie miłości", "Przez twe oczy zielone" czy "Przekorny los".

Od 1991 do 1993 roku współtworzył z Henrykiem Millerem zespół "Ex-Akcent", z którym wydał aż trzy albumy.

Był głównym bohaterem filmu biograficznego "Zenek", poza tym wystąpił gościnnie w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" oraz w serialu "Lombard. Życie pod zastaw".

4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim poślubił Danutę Rolecką, której zadedykował "Sonet dla miłości". Mają syna Daniela i wnuczkę Laurę.

W 1994 roku przeprowadził się z rodziną z Bielska Podlaskiego do Białegostoku, następnie zamieszkał w Grabówce.

Jest fanem piłki nożnej, szczególnie kibicuje drużynie Jagiellonia Białystok, dla której nagrał nową wersję swojego przeboju "Przez twe oczy zielone" - "Przez twe bramki strzelone".

Zobacz też:

Zenon i Danuta Martyniukowie wreszcie skupią się na sobie. Zamierzają wyjechać z Polski

Joanna Kurska wprowadza swoje rządy w "Pytaniu na śniadanie". W tle Danuta Martyniuk

Edyta Lewandowska z "Wiadomości" przeszła samą siebie. Kuriozum na antenie TVP! "Przemycili" Zenka Martyniuka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Daniel Martyniuk | Danuta Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama