Reklama
Reklama

Żebrowski zdradził, dlaczego wciąż gra w "Na dobre i na złe" w TVP

Michał Żebrowski wielokrotnie mówił, że nie podoba mu się obecna sytuacja w Polsce. Nic więc dziwnego, że pojawili się internauci, którzy wytknęli aktorowi niekonsekwencję swoich słów. Jak się wytłumaczy z pracy na planie "Na dobre i na złe" w TVP?

Żebrowski zdradził, dlaczego wciąż gra w "Na dobre i na złe" w TVP

Michał Żebrowski od 24 lat wciela się w rolę kontrowersyjnego doktora Falkowicza w serialu "Na dobre i na złe". Choć aktor przy każdej możliwej okazji krytykuje obecną władzę, a także działania TVP to wielu internautów nasuwa sobie to samo pytanie - to dlaczego w takim razie Żebrowski pracuje w serialu produkowanym przez TVP?

Reklama

Michał Żebrowski gra doktora Falkowicza w "Na dobre i na złe"

Aktor nigdy nie krył się ze swoimi poglądami i od dłuższego czasu krytycznie wypowiada się o tym, co obecnie dzieje się na scenie politycznej. Wielką rolę odgrywa w tym wszystkim Telewizja Polska.

W tej kwestii jednak aktor ma inny pogląd na pracę i krytykowanie poniekąd swojego pracodawcy. O szczegółach Michał Żebrowski powiedział w rozmowie z Magdą Mołek: "14 lat gram. Mam absolutnie takie przeświadczenie, że nasz serial nigdy nie był rządowy, nigdy nie popierał żadnej władzy".

Żebrowskiemu zarzucono hipokryzję. Krytykuje TVP, a nadal gra w "Na dobre i na złe"

Aktor dodał też, że sam serial nie jest niczemu winny, a widzowie radzą sobie z oddzieleniem serialu samego w sobie, a tym, jak zachowują się np. prezenterzy "Wiadomości" TVP.

"Po prostu [serial - przyp. red.] służył widzom i że mam wiele dowodów tego, że widzowie "Na dobre i na złe" i widzowie profesora Falkowicza, którego gram z wielką przyjemnością tyle lat, kibicują zarówno jednej stronie, jak i drugiej i nie mogą się doczekać, by pożegnać tę władzę. Wiem o tym, więc jestem spokojny" - powiedział

Zobacz też:

Niespodziewane wieści z domu Żebrowskich. Żona nagle wszystko potwierdziłaŻebrowscy długo czekali na to wydarzenie. Tak ich potraktowanoŻebrowski lepszy od Cavilla? Internauci zachwycają się polskim "Wiedźminem"Nie do wiary, jak dzisiaj wygląda Michał Żebrowski. Ogromna zmiana w wieku 51 lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | TVP | Na dobre i na złe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama