Reklama
Reklama

Zdjęcie "wychudzonego" Pudziana zaskakuje: "Trochę przeorany". Jak dziś wygląda strongman?

Mariusz Pudzianowski (45 l.) był niegdyś jednym z najpopularniejszych strongmanów w Polsce, dziś ostro przygotowuje się do kolejnej walki w KSW. Niedawno opublikował zdjęcie, na którym widać, że wyraźnie zrzucił parę kilogramów, co mocno zaniepokoiło fanów "Pudziana". Widać zmianę?

Zdjęcie "wychudzonego" Pudziana zaskakuje: "Trochę przeorany". Jak dziś wygląda strongman?

Mariusz Pudzianowski to były mistrz świata strongmanów, który od ponad 20 lat szczyci się imponującą sylwetką. Każdy trening "Pudziana" jest dokładnie zaplanowany, a sportowiec nie próżnuje nawet, gdy nie przygotowuje się do zawodów. Przypomnijmy, że nie tak dawno sportowiec pokazał zdjęcie sprzed lat, gdy ważył 144 kg, a sam nazwał się wówczas "grubasem".

Reklama

Obecnie przed Mariuszem kolejna walka w KSW, więc zawodnik pochwalił się na Instagramie fotografią z treningu. Na zamieszonej fotce widać, że w ostatnim czasie strongman mocno się zmienił - zrzucił kilka kilogramów, by prawdopodobnie - zaprezentować się jeszcze lepiej na ringu. Mariusz Pudzianowski do zdjęcia zapozował ze znanym trenerem - Mateuszem "Songo" Sową, który znany jest ze swojej nienagannej fitnessowej sylwetki.

Pod zdjęciem szczupłego strongmana pojawiło się wiele komentarzy fanów zatroskanych kondycją sportowca. Wiele osób próbowało nawet zgadnąć ile może teraz ważyć mierzący 185 cm zawodnik. Bardzo się zmienił?

 

Zobacz też:

Mariusz Pudzianowski pokazał stare zdjęcie. „Upasiony grubas”

Matura 2022: Edyta Górniak "alarmuje" uczniów podchodzących do egzaminu. "Ludzie odbierają sobie życie"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mariusz Pudzianowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy