Reklama
Reklama

Zborowska ma za sobą lata ciągłych metamorfoz. Fani nie mogli uwierzyć, co zrobiła ze sobą teraz

Zofia Zborowska (35 l.) znowu poszła do fryzjera. Czyżby znowu chciała zostać „Czarną Wroną”? Jej metamorfoza wbija w fotel. Pozbyła się uciążliwych loków!

Zborowska i historia o Czarnej Wronie

Zofia Zborowska długo mamiła miłośników kina, pokazując się przed kamerami w pięknym blondzie. Niespełna dwa lata temu zdecydowała się jednak zmienić look i postawiła na ciemne włosy. Mąż aktorki, Andrzej Wrona, nie mógł wprost uwierzyć w to, co widzi, gdy wreszcie Zosia stanęła przed jego obliczem. Po dokładnym przyjrzeniu się żonie stwierdził jednak, że teraz jest z niej "prawdziwa Czarna Wrona".

Reklama

Następnie aktorka chciała pokombinować trochę z długością włosów, więc udała się do salonu piękności, gdzie doczepiono jej długie włosy. To zdecydowanie odświeżyło jej wygląd i poruszyło wielbicieli. Ciemne włosy z czasem się jej jednak znudziły i gwiazda wróciła do swoich niesfornych loczków, które znacznie skróciła.

Trudno jednak stwierdzić, jaki kolor dominował na głowie gwiazdy przez ostatnie lata - raz było znacznie jaśniej, innym razem ciemno jak na pióropuszu wrony. Zdaje się, że Zborowska po raz kolejny zmieniła zdanie. Jej ostatnia wizyta u fryzjera odmieniła wygląd aktorki na dobre!

Zofia Zborowska pozbyła się loków

Aktorka znana z filmu "Miłość, seks & pandemia" podzieliła się z obserwatorami zdjęciem od fryzjera. Gwiazda pozowała na nim w fioletowym sweterku, który podkreślił jej fryzurę i figurę jednocześnie. Proste blond włosy, które zostały starannie wyprostowane przez wprawną wizażystkę niejednego mogły wprawić w osłupienie.

Fani gwiazdy zareagowali jednak nader łagodnie...

Internauci komentują metamorfozę Zborowskiej

Pod postem w mgnieniu oka zaroiło się od komentarzy. Fryzura Zosi spodobała się nawet Mai Bohosiewicz, która także skomentowała wpis. Jej śladem poszli inni. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że Zborowska "jest najpiękniejsza" w tej wersji.

"Jak pięknie";

"W blondzie super";

"Taaak, blond to Twój kolor" - piszą fani gwiazdy. Tym razem gwiazda zatrzyma jedną i tą samą fryzurę na dłużej?

Zobacz też:

Zofia Zborowska przeżyła piekło na porodówce. Nie ma też dobrych wieści dla męża! "Nie będę ściemniać"

Aleksandra Żebrowska karmi dziecko na muszli klozetowej. Wokół mocz i zarazki

Romantyczny wypad na Maltę. Zborowska i Wrona znaleźli chwilę czasu tylko dla siebie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy