Reklama
Reklama

Zborowska chciała pokazać tłuszczyk na okładce. Zdradziła powód decyzji!

Zofia Zborowska (35 l.) w niedawno opublikowanym wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych opisała swoją walkę o pokazanie naturalnego ciała na okładce jednego z magazynów. Jak się okazało, aktorka chciała, aby sfotografowano jej niedoskonałości. Czy inne sławy powinny iść jej śladem i zaprzestać nadużywać programów do obróbki zdjęć?

Zofia Zborowska rok temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka i jej mąż, Andrzej Wrona, na świecie powitali córeczkę o imieniu Nadzieja. 35-latka nigdy nie ukrywała, że okres ciąży, porodu i połogu nie był dla niej łatwym czasem.

Córka Wiktora Zborowskiego aktualnie skupia się na wychowaniu upragnionego dziecka, a także prężnie rozwija konta w mediach społecznościowych. Zosia na Instagramie pokazuje, jak wygląda macierzyństwo i nie udaje, że wszystko w jej życiu ma różowe barwy. Jej profil śledzi już ponad 480 tysięcy osób, a sama celebrytka jest bardzo zaangażowana w szerzenie ruchu body positive.

Reklama

W niedawno dodanym poście 35-latka zwróciła uwagę na to, jak kobiety się uprzedmiatawia i seksualizuje.

Zofia Zborowska walczy z uprzedmiotowieniem kobiet!

Zofia Zborowska nie ukrywa, że akceptacja swojego ciała, wyglądu, niedoskonałości jest bardzo ważna, ale nie każda kobieta potrafi pokochać własną osobę. Aktorka uważa, że inne osoby popadają w kompleksy przez system, w którym żyjemy. 35-latka zwróciła uwagę na to, że w mediach, reklamie, czy prasie, ciągle się opowiada o tym, jak panie mają wyglądać, ile mają mieć centymetrów w talii, a ile powinny ważyć.

Celebrytka nawiązała również do znanego i rozpowszechnionego retuszu, który jest używany przez grafików lub instagramerki.

Zborowska chciała pokazać tłuszczyk na okładce. Zdradziła powód decyzji!

W dalszej części wpisu Zborowska opowiedziała o historii, którą przeżyła podczas pracy nad okładką do pewnego magazynu. Aktorka wprost przyznała, że nie chce, aby zdjęcia z nią zostały poddane obróbce graficznej. Jednak pomimo próśb, grafik wygładził ciało 35-latki.

Zofia musiała apelować do samej redaktor naczelnej pisma. Na szczęście finalnie na okładce znalazły się kadry pokazujące prawdziwy wygląd artystki.

Myślicie, że inne sławy powinny iść jej śladem i zaprzestać nadużywać programów do obróbki zdjęć?

Zofia Zborowska: wiek, kariera, rodzina

Zofia Zborowska urodziła się 17 maja 1987 roku w Warszawie. Jest córką Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Ma starszą siostrę Hannę. W młodości jej pasją było stepowanie. Trenowała jazz, balet, snowboard, pływanie, szermierkę, golf oraz tenis.

Na ekranie zadebiutowała w 1994 roku w serialu "Mordziaki". W 2015 roku wzięła udział w czwartej edycji programu rozrywkowego Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zofia Zborowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy