Reklama
Reklama

Zbigniew Zamachowski przyłapany w znanej klinice. Chce zrobić niespodziankę przyszłej żonie?

Plotki o rzekomym ślubie Zbigniewa Zamachowskiego z Gabrielą Muskałą znów przybierają na sile. Ostatnio aktor został przyłapany na wizycie w jednej ze stołecznych klinik. Czyżby chciał zaskoczyć czymś swoją nową wybrankę?

Zbigniew Zamachowski planuje kolejny ślub?

Zbigniew Zamachowski, który jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów i od lat cieszy się niesłabnącą popularnością,  nie może mówić o szczęściu w miłości. Pod koniec 2021 roku, ku ogromnemu zaskoczeniu wszystkich fanów, gwiazdor polskiego kina i jego żona Monika Richardson ogłosili rozstanie.

Niedawno aktor poinformował, że znów jest zakochany - jego nową wybranką jest Gabriela Muskała. Choć wiele osób twierdziło, że artyści nie stworzą udanej relacji, w mediach pojawiły się plotki, że Zbigniew Zamachowski planuje po raz czwarty stanąć na ślubnym kobiercu.

"Jak się zakocha, od razu dąży do sformalizowania związku, wierząc, że to na zawsze. Kiedy udało mu się zamknąć drzwi za poprzednim życiem, chce rozpocząć kolejny etap. Z Gabrysią świetnie się dogadują, a ich uczucie wciąż kwitnie, już czwarty rok" - mówił tajemniczy znajomy pary w rozmowie z Twoim Imperium.

Reklama

Zbigniew Zamachowski będzie musiał poddać się operacji?

Niedawno aktor został przyłapany przed wejściem do kliniki prowadzonej przez doktora Krzysztofa Cecherza - laryngologa, który zajmuje się między innymi rozwiązywaniem problemów z chrapaniem.

Lekarz prowadzi także specjalny profil instagramowy, na którym przybliża internautom sposoby radzenia sobie z dokuczliwą dolegliwością. Wygląda na to, że Krzysztof Cecherz nie narzeka na brak zainteresowania swoją kliniką, do której przychodzi coraz więcej pacjentów:

"Najczęściej to jest pacjent płci męskiej, przychodzi ze swoją żoną czy partnerką i to ona mówi, że pacjent chrapie. On zwykle zaprzecza, ale ja w tej sytuacji słucham kobiet. Zazwyczaj przyczynami chrapania są zaburzenia oddychania przez nos i przewężenia w gardle środkowym i nosogardle: - tłumaczy ekspert.

Ostatnio na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym lekarz pozuje wraz ze Zbigniewem Zamachowskim.

"Niedawno mój gabinet odwiedził wyjątkowy gość. Polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, Zbyszek Zamachowski" - czytamy w opisie. 

Niewykluczone, że aktor tuż przed ślubem zdecydował się uporać z dokuczliwą dolegliwością, która skutecznie może uprzykrzyć życie przyszłych małżonków.

Zobacz też:

Zamachowski i Muskała biorą ślub? Jest reakcja aktorki 

Zamachowski i Muskała biorą ślub? Znajomi zareagowali na plotki i je potwierdzają

Monika Richardson rozlicza się z przeszłością i trzema rozwodami

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Zamachowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy