Reklama
Reklama

Zayn Malik oskarżony przez Yolandę Hadid o pobicie!

Modelka Gigi Hadid (26 l.) i wokalista Zayn Malik (28 l.) od lat tworzą parę. Niedawno na świat przyszła ich córka. Teraz matka modelki, Yolanda Hadid (57 l.) wyjawiła niepokojące wieści. Kobieta przyznała, że pokłóciła się z muzykiem, a ten podniósł na nią rękę! Sam artysta nie przyznaje się do zarzucanego mu czynu...

Gigi Hadid i Zayn Malik (posłuchaj) tworzą parę od 2015 roku. Ich związek znany był z tego, że często się kłócili, rozstawali, wracali do siebie. Ostatecznie wydawało się, że stworzą normalną rodzinę, bowiem w 2020 roku na świat przyszła ich córeczka, Khai. Najwidoczniej nad rodziną znów zawisły czarne chmury, gdyż matka modelki twierdzi, że niedoszły zięć w wyniku awantury podniósł na nią rękę. To nie pierwsze doniesienia o agresji byłego wokalisty zespołu "One Direction". Już kilka miesięcy temu zagraniczne media rozpisywały się o bójce artysty w jednym z klubów. Czyżby sytuacja się powtórzyła?

Reklama

Matka Gigi Hadid uważa, że narzeczony córki ją pobił! Szokujące doniesienia!

Dziecko miało scementować związek 26-latki i jej agresywnego chłopaka, jednak mężczyznę o przemoc oskarżyła matka Hadid, Yolanda! Kobieta przyznała, że w wyniku kłótni Malik podniósł na nią rękę. Nie określono jednak, czy do uderzenia Yolandy miało dojść przy pomocy przedmiotu, czy bez. Sprawa wydaje się być bardzo poważna, gdyż 57-latka planuje złożyć zawiadomienie o przemocy na policji. Sam Zayn przyznał na Twitterze, że pomiędzy nimi doszło do kłótni, ale nigdy nie uderzył przyszłej teściowej. Dodatkowo magazyn "People" donosi, że Gigi porzuciła mężczyznę, gdy dowiedziała się, że ten mógł uderzyć jej mamę. 

Następnie 28-latek udzielił krótkiego komentarza dla zagranicznych mediów. Gwiazdor wyraził nadzieję, że Yolanda przemyśli całą sprawę.

Zobaczcie również:

Co się z nim dzieje?! Odurzony narkotykami Zayn Malik promuje płytę...

Pierwsza ciążowa sesja Gigi Hadid

Gigi Hadid: Już nie muszę się martwić, że nie jestem w rozmiarze "zero"

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gigi Hadid | Zayn Malik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy