Reklama
Reklama

Zawstydzona Wiktoria Gąsiewska tłumaczy się z masażu. Co poszło nie tak?

Wiktoria Gąsiewska (24 l.) wyginając się w kostiumie kąpielowym, opowiedziała na InstaStory o niedawnym masażu. Jak wyznała, nie kryjąc zażenowania, nie wszystko poszło tak, jak sobie zaplanowała.

Wiktoria Gąsiewska po emocjach tegorocznego Polsat SuperHit Festiwalu, postanowiła ochłonąć i zrelaksować się w jednym z ośrodków spa na Mazurach. 

Wiktoria Gąsiewska wspomina masaż

Jak wyznała na InstaStory, na miejscu skorzystała z oferty zabiegów kosmetycznych. Podczas masażu tak się rozluźniła, że zasnęła, co nie jej jednej się zdarzyło. Kłopot w tym, że z błogiego snu wyrwał ją niepokojący dźwięk…

Gąsiewska swoją przygodę w gabinecie masażu zrelacjonowała na InstaStory, wyginając się przed kamerką w kostiumie kąpielowym. Jak wyznała, doszło do krępującej sytuacji:

Reklama

„Nawet nie wiem od czego zacząć. Może tak, byłam na fantastycznym masażu. No i tak kochani, starość nie radość, młodość nie wieczność... Przysnęło mi się, ale dobra - to się zdarza każdemu, jakby człowiek jest zrelaksowany, odpłynie sobie myślami, masaż jest fantastyczny, tymi olejkami z winogron itd... Ale mnie obudziło moje własne chrapanie!”

Wiktoria Gąsiewska tłumaczy się z wpadki

Młoda celebrytka sprawiała wrażenie mocno przejętej, choć jednocześnie rozbawionej. Cóż, nie jej pierwszej, ani na pewno nie ostatniej przytrafiło się coś takiego, chociaż akurat Gąsiewska, jako doświadczona „influencerka urodowa” mogłaby rzeczywiście bardziej skupić się na samym masażu. 

Kariera Wiktorii Gąsiewskiej zaczęła się  na planie serialu „Rodzinka.pl”. Zagrała tam dziewczynę średniego syna Boskich, granego przez Adama Zdrójkowskiego.  

Przez 16 sezonów dziecięcy aktorzy dorastali na oczach widzów i sami stawali się gwiazdami. Na planie serialu wykuwały się kariery Macieja MusiałaJulii Wieniawy, Olgi Kalickiej oraz Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego. 

Kariera i nowa miłość Wiktorii Gąsiewskiej

Wiktoria i Adam byli nawet przez jakiś czas parą, a po rozstaniu Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego plotkowano, że to właśnie Gąsiewska i Zdrójkowski mogą stać się najgorętszą parą młodego pokolenia aktorów. 

Szczególnie Gąsiewska okazała się łakomym kąskiem dla reklamodawców. Tygodnik „Party” 3 lata temu ogłosił ją „beauty influencerką”  jednej z firm kosmetycznych

Miłość Wiktorii i Adama nie przetrwała medialnego zamieszania.Jej nową miłością jest aktor serialu „Barwy szczęścia”, Jasper Sołtysiewicz. 

Zobacz też:

Gąsiewska stroi głupie miny z nowym chłopakiem. Fani bez litości dla Zdrójkowskiego. "W końcu prawdziwy chłop"

Wiktoria Gąsiewska skomentowała słowa brata o Adamie Zdrójkowskim. Nieźle podsumowała byłego

Wiktoria Gąsiewska eksponuje długie nogi. "Ślicznotka"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama