Reklama
Reklama

Zatańczyła z Mroczkiem i sama stała się gwiazdą. Po rozstaniu szybko usunęła się w cień

„Taniec z gwiazdami” połączył niejedną parę, w tym także Rafała Mroczka i wówczas mało komu znaną Anetę Piotrowską. Dzięki spędzaniu razem wielu godzin na sali treningowej między aktorem i tancerką wywiązało się uczucie, a po zakończeniu show chwalili się swoją miłością w mediach. Niestety, wraz z zerwaniem skończyła się kariera ślicznej tancerki.

Program "Taniec z gwiazdami" połączył już wiele par. Wprawdzie większość tych związków prędzej czy później się rozpadła, jednak z całą pewnością można powiedzieć, że rodzące się na parkiecie uczucie pomogło w rozgłosie i zyskaniu jeszcze większej popularności.

Uczucie Mroczka i Piotrowskiej nie przetrwało

Kiedy w 2006 roku w programie brał udział Rafał Mroczek, do pary dano mu mało komu znaną poza środowiskiem tańca towarzyskiego Anetę Piotrowską. Śliczna szatynka nie tylko pomogła mu zdobyć Kryształową Kulę, ale także zawróciła mu w głowie.

Reklama

Mroczek i Piotrowska zostali parą i wówczas byli na językach niemal wszystkich. Program zagwarantował im gigantyczną popularność, a Aneta Piotrowska stała się znana na całą Polskę, a nie tylko w środowisku tanecznym.

Niestety, uczucie aktora i tancerki dość szybko się wypaliło. Zdążyli jeszcze udzielić wspólnego wywiadu "Gali" oraz wziąć udział w sesji zdjęciowej, a niedługo później usłyszeliśmy, że się rozstają.

Tancerka najwidoczniej nie miała ochoty kontynuować przygody z show-biznesem, gdyż zupełnie usunęła się w cień i tak jest do dziś. Wprawdzie później jeszcze pojawiła się w jednej z edycji "TzG", jednak słuch o niej szybko zaginął Co obecnie u niej słychać?

Aneta Piotrowska zajmuje się własnym biznesem

Aneta Piotrowska to ogromny talent taneczny. Posiada najwyższą klasę mistrzowską zarówno w tańcach latynoamerykańskich, jak i standardowych.

Okazuje się, że jej życie nadal jest związane z ruchem, ale niekoniecznie stricte z tańcem towarzyskim. Postanowiła bowiem założyć klub fitness. Wcześniej z kolei też sporo działo się w jej życiu.

W 2014 roku wróciła na chwilę do telewizji i wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami". To była jednak krótka przygoda. Następnie Piotrowska wyjechała za granicę. Wzięła udział w brytyjskiej wersji "TzG", a później przeprowadziła się do Kalifornii.  W mediach można przeczytać także, że przez dwa lata prowadziła agencję artystyczną w Dubaju.

Aneta Piotrowska dziesięć lat temu została mamą córeczki. O jej życiu uczuciowym jednak wiadomo niewiele, gdyż po wycofaniu się z show-biznesu chroni swoją prywatność.

Trudno też nie odnieść wrażenia, że tancerka zmieniła się wizualnie. Dwa lata temu gościła w "Dzień Dobry TVN" i aż trudno było ją poznać.

Zobacz też:

Dlaczego Rafał Mroczek rozstał się z Anetą Piotrowską?

Nie do wiary, jak teraz wygląda Aneta Piotrowska

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aneta Piotrowska | Rafał Mroczek | Taniec z Gwiazdami 14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy