Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Aneta Piotrowska kiedyś była na ustach wszystkich! Nie do wiary, jak teraz wygląda!

Aneta Piotrowska przed laty była jedną z najpopularniejszych tancerek w "Tańcu z gwiazdami". Rozgłos przyniósł jej także romans z Rafałem Mroczkiem. Od paru lat trudno ją jednak uświadczyć w mediach. Co się z nią stało?

Przez "Taniec z gwiazdami" przewinęła się nie tylko masa celebrytów, ale i tancerzy. Dziś o wielu z nich mało kto pamięta. Zaskakujące są losy Anety Piotrowskiej, która miała spore szanse, by w show-biznesie zaistnieć na dłużej. 

W końcu udało jej się wyróżnić, a to dzięki rozkochaniu w sobie jednego z braci Mroczek. 

Bliźniacy w "M jak miłość" byli wówczas bardzo popularni. Rafał i Aneta poznali się w 3. edycji show, która odbyła się w 2006 roku. 

Szło im tak dobrze, że ostatecznie to oni wygrali Kryształową Kulę. Ich związek jednak nie przetrwał próby czasu.

Aneta początkowo próbowała utrzymać się w show-biznesi. Pomóc miała m.in. naga sesja dla magazynu dla panów. Nic z tego.

Dziś o Piotrowskiej prawie nikt nie pamięta. Co się z nią stało?

Okazuje się, że tancerka kilka lat temu wyjechała z Polski. Mieszkała m.in. w Dubaju. Jakiś czas temu wróciła jednak do kraju. 

Za zarobione pieniądze otworzyła w Gdańsku własne studio tańca i fitness. 

Reklama

"Pomysł zrodził się we mnie po urodzeniu córki, gdy walczyłam z kilogramami, ale przede wszystkim wiąże się z tęsknotą za tańcem i sceną" - wyznała w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". 

32-latka nieźle się też zmieniła. Czyżby to słynna dieta dieta Sablewskiej zmieniająca rysy twarzy i powiększająca usta?

Jak wam się podoba?


Dowiedz się więcej na temat: Aneta Piotrowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje