Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Zastąpi Hannę Lis

Dorota Wysocka-Schnepf (39 l.) w towarzystwie swojej półrocznej córeczki Antosi wróciła do Polski. Niebawem poprowadzi główne wydanie "Wiadomości" za zwolnioną pod koniec kwietnia Hannę Lis.

Wysocka-Schnepf, żona ambasadora RP w królestwie Hiszpanii i Księstwie Andory Ryszarda Schnepfa, na co dzień mieszka w Madrycie. Tam też drugiego stycznia przyszła na świat jej córka, z którą kilka dni temu przyleciała do Polski.

Reklama

"Ryszard Schnepf czekał na lotnisku z kwiatami. W związku z ważnymi sprawami służbowymi musiał przylecieć do Warszawy wcześniej" - czytamy w magazynie "Rewia".

Para spotkała na lotnisku również męża Grażyny Torbickiej, który czekał na powrót żony z festiwalu w Cannes.

Schnepf-Wysocka już niebawem poprowadzi główne wydanie "Wiadomości". Mała Antosia pod nieobecność mamy będzie pod opieką dziadków, pan Ryszard niestety wróci do Madrytu, gdzie czekają na niego służbowe obowiązki.

Dziennikarka zaznacza, że z mężem, którego poznała dziewięć lat temu podczas lotu do Ameryki, będzie widywać się tak często, jak tylko to możliwe.

To dla niej ważny moment w karierze. Kiedy Schnepf objął funkcję ambasadora, zrezygnowała z pracy w mediach i poświęciła się rodzinie.

W TVP zastąpi zwolnioną za naruszenie zasad etyki dziennikarskiej Hannę Lis.

Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje