Reklama
Reklama

Zaskakujące wieści z domu miliardera. Była i obecna żona Wojciechowskiego razem na wakacjach

Patrycja Tuchlińska relacjonuje w sieci swoje wakacje. Żona miliardera Józefa Wojciechowskiego przebywa w Rumunii. Okazuje się, że nie tylko ona. W tym samym miejscu wypoczywa też była żona Wojciechowskiego. Czyżby panie razem spędzały czas?

Związek miliardera Józefa Wojciechowskiego z Patrycją Tuchlińską budzi sporo emocji, głównie z powodu różnicy wieku, jaka ich dzieli. Modelka jest o 50 lat młodsza od ojca swojego dziecka. Niewielu pamięta, że wcześniej 76-letni właściciel J. W. Construction był związany z 37 lat młodszą Laurą Michnowicz.

Patrycja Tuchlińska na wakacjach w Rumunii

Patrycja Tuchlińska lubi luksusowe życie. W sieci często pokazuje swój dom, luksusowe wakacje, bankiety czy prywatny samolot. Młoda żona miliardera zaledwie kilka dni temu chwaliła się wakacjami w Polsce, a za chwilę pokazała, że wyjechała do Rumunii, by tam kontynuować letni wypoczynek. Żona miliardera Józefa Wojciechowskiego pochwaliła się zdjęciami w sieci. Z jej postów wynika, że wypoczywa w towarzystwie przyjaciółki i syna Oscara. Jak wyśledzili uważni internauci dokładnie takie same ujęcia, z tego samego hotelu, znad tego samego basenu zamieściła w sieci była partnerka Wojciechowskiego, Laura Michnowicz. 

Reklama

Kim jest Laura Michnowicz?

Michnowicz nim poznała Wojciechowskiego, była modelką. Po 2005 roku zaczęła pokazywać się u boku miliardera. W 2013 roku para wzięła ślub, jednak związek nie przetrwał próby czasu. Laura i Józef doczekali się dwójki dzieci. 

Panie nie oznaczyły się w swoich relacjach, ale nie ulega wątpliwości, że jednocześnie przebywają w rumuńskim kurorcie. Wygląda na to, że Józef Wojciechowski chce zadbać o relacje rodzinne. Miliarder stara się, by jego dzieci razem spędzały czas, stąd wspólne wakacje jego byłej i obecnej żony.

Zobacz też:

Patrycja Tuchlińska w Dubaju narzeka na trudy macierzyństwa

Patrycja Tuchlińska zachwyca sylwetką po porodzie!

Miliarder Józef Wojciechowski narzeka na Polaków! "Bogatych ludzi się nie szanuje"

Patrycja Tuchlińska spędziła Wielkanoc w tropikach. Nie było obok niej ukochanego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy