Reklama
Reklama

Tuchlińska rychło spakowała walizki i zniknęła z Polski. Nigdzie ani śladu ukochanego milionera

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski to para, którą dzieli blisko 50 lat różnicy. Towarzyszka milionera ma 28 lat, on 76. To jednak nie przeszkadza im celebrować swoją miłość i opiekować się wspólnie swoim synkiem. Życiowa towarzyszka Wojciechowskiego niedawno rozpoczęła wakacje i wraz z przyjaciółką opuściły Polskę.

Tuchlińska, ukochana milionera spakowała walizki i opuściła Polskę. Gdzie jest Wojciechowski?

Patrycja Tuchlińska na Instagramie pochwaliła się wakacjami w Polsce. Nie trwały one jednak zbyt długo, a towarzyszka milionera już jest w Rumunii. Pytanie tylko - gdzie jest jej ukochany, Józef Wojciechowski? Nie widać go na żadnym zdjęciu ani relacji na Instagramie.

Tuchlińska, ukochana milionera na wakacjach. Od luksusu aż kipi

Luksusowy dom, luksusowe wakacje, bankiety, prywatny samolot i ogromna willa, tak wygląda ich życie na co dzień. Tym razem Patrycja Tuchlińska ze swoją koleżanką wybrała się na długi weekend do jednego z hotelu, którego właścicielem jest... Wojciechowski. 

Reklama

76-letni miliarder jest właścicielem Hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdroju, w którym zatrzymała się jego ukochana wraz z ich synkiem. Oprócz tego milioner jest byłym właścicielem klubu sportowego Polonia Warszawa, a swoją fortunę zdobył będąc udziałowcem holdingu budowlanego J.W. Construction.

Towarzyszka życiowa Wojciechowskiego na zdjęciach pokazała, że dała potrzymać synkowi kierownicę jej Rolls-Royce'a, który nawet na rynku wtórnym potrafi kosztować od 1 do 1,5 miliona złotych!

Tak bawi się Tuchlińska, towarzyszka milionera. Najpierw Polska, teraz Rumunia

Milionerka ze swoją koleżanką nie zabawiły długo w Polsce. Na relacji Patrycji możemy zobaczyć, że obie znajdują się obecnie w Rumunii. Jak widać Tuchlińska błyskawicznie spakowała walizki po raz drugi.

"Welcome to Romania. Stare rozpadające się domy przeplatane z wystarnymi pałacykami" - napisała na Instastory Patrycja. Myślicie, że zatrzymają się w hotelu, którego właścicielem okaże się znowu Wojciechowski?

Zobacz też:

Patrycja Tuchlińska na luksusowych wakacjach. "Życie w ciągłym biegu"

Patrycja Tuchlińska w Dubaju narzeka na trudy macierzyństwa

Patrycja Tuchlińska zachwyca sylwetką po porodzie!

Miliarder Józef Wojciechowski narzeka na Polaków! "Bogatych ludzi się nie szanuje"

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska razem na premierze! Dzieli ich prawie pięćdziesiąt lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Tuchlińska | Józef Wojciechowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy