Reklama
Reklama

Zarobki Macieja Orłosia. Ile zarabia? Tyle, żeby wystarczyło na alimenty

Maciej Orłoś (61 l.) znów stoi w centrum medialnej burzy. Dopiero co obiegła wieść, że został się z żoną, a teraz, że spotyka się z młodą prezenterką. Co więcej, dawny prezenter TVP musi płacić alimenty swoim byłym żonom. Ile zarabia Maciej Orłoś?

Maciej Orłoś znów powrócił "w chwale" na nagłówki plotkarskich mediów. Prezenter jakiś czas temu przyznał się, że rozwodzi się z żoną, a dziś dowiedzieliśmy się, że najprawdopodobniej już mieszka z nową wybranką serca. Typowo dla jego wieku, wybrał młodszą o 23 lata kochankę Paulinę Koziejowską, która lubi starszych i dojrzałych mężczyzn. Jak myślicie, zachęciły ją zarobki Macieja Orłosia?

Reklama

Maciej Orłoś - co teraz robi i ile zarabia?

W złotych czasach Macieja Orłosia (czyli za czasów jego pracy w TVP) prezenterzy zarabiali nawet 30 tysięcy złotych miesięcznie! Prezenter odszedł z TVP w 2016 roku. Łącznie przepracował w publicznej telewizji 25 lat!

Maciej Orłoś obecnie prowadzi kanał na YouTube. Umieszcza na nim filmiki komentujące obecną sytuację polityczną, gospodarczą i społeczną. Dawniejszy prezenter Teleexpresu obecnie występuje w minimalistycznym stylu - siedząc przed kamerą na tle swoich regałów z książkami.

Jednak, aby kanał (i prowadzący) mógł się utrzymać, prezenter założył profil na stronie Patronite, na której fani co miesiąc wpłacają pieniądze swoim ulubionym twórcom. Maciej Orłoś otrzymuje 11 100 złotych z samych wpłat od patronów. Obecnie dziennikarz zbiera dodatkowych chętnych, aby osiągnąć drugi próg opłacalności - 15 tysięcy złotych.

Na Youtubie można zarabiać także na reklamach. Według estymacji na portalu SocialBlade, miesięcznie na swoim kanale z reklam Maciej Orłoś może zarobić od 244 do 3 900 dolarów.

Dodatkowo Maciej Orłoś reklamuje na Instagramie m.in. książki i seriale, ale także eventy. Ceny za sponsorowane posty wahają się od tysiąca do nawet kilkunastu tysięcy - wszystko zależne jest od rozpoznawalności, zasięgów i liczby obserwatorów. Maciej Orłoś jest raczej początkującym influencerem, więc pojedynczy post raczej nie kosztuje zbyt wiele.

Dawny prezenter TVP ma również etat w Radiu Nowy Świat. Od 2020 roku prowadzi w nim czterogodzinną audycję "Nowy Świt". Ile Maciej Orłoś może zarobić w radiu? Biorąc pod uwagę, że Radio Nowy Świat również utrzymuje się z datków patronów na stronie Patronite (a jest to 632 256 zł miesięcznie) i utrzymuje redakcję ponad 80 osób, to stawka dla Macieja Orłosia raczej nie będzie wygórowana.

Maciej Orłoś jest również prowadzącym imprezy i gale. Przykładowo - Marcin Prokop według portali plotkarskich otrzymuje od 12 do 15 tysięcy złotych za prowadzenie jednego eventu. Przy doświadczeniu Macieja Orłosia i jego rozpoznawalności, kwoty mogą być takie same, a nawet wyższe!

Maciej Orłoś - żony i alimenty

Okazuje się, że Maciej Orłoś musi dzielić się swoimi zarobkami. Prezenter płaci wręcz gigantyczne alimenty byłym żonom i dzieciom.

Dzieciom, które ma prezenter z Joanną Twardowską (26 lat małżeństwa), płaci obecnie po 2 500 złotych. Po poprzednim rozwodzie z drugą żoną, Ewą, Orłoś płaci 8 tysięcy złotych miesięcznie na dorosłych synów. Kwota wynika z zasądzonych alimentów w czasach dobrych zarobków prezentera w TVP.

Myślicie, że starcza Orłosiowi do pierwszego?

Maciej Orłoś - Instagram

Maciej Orłoś jest też aktywny na Instagramie. Dziennikarz prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @maciejorlos. Na chwilę obecną, jego poczynania w sieci śledzą 74 tysiące użytkowników. Dawny prezenter TVP wykorzystuje też swoją umiejętność reklamowania produktów, więc można śmiało powiedzieć, że jest influencerem.

Zobacz także:

Maciej Orłoś wyprowadził się do młodszej o 23 lata partnerki? To znana prezenterka

Rodowicz dostała publicznie kosza. Wyjawił, jaka jest naprawdę

Khloe Kardashian znów kusi. Zapozowała w opinającym ciało kombinezonie

Ponad 300 zgonów. Rośnie liczba chorych pod respiratorami


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maciej Orłoś
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy