Reklama
Reklama

Zapłakana Cichopek przekazała fanom wiadomość. Poruszenie na całą Polskę

Katarzyna Cichopek ma świetny kontakt ze swoimi fanami na Instagramie, z którymi dzieli się swoimi przemyśleniami i wieściami z życia prywatnego oraz zawodowego. Tym razem zamieściła poruszający wpis, w którym opowiedziała o bolesnej stracie tak ważnej dla niej osoby...

W miniony piątek do mediów trafiła niespodziewana wiadomość o śmierci Macieja Damięckiego. Aktor był osobą niezwykle lubianą i zasłużoną dla świata sztuki. 

Nic więc dziwnego, że w sieci żegnali go nie tylko najbliżsi, ale i liczne gwiazdy. 

Córka Matylda Damięcka pożegnała ojca w swoim stylu - zamieszczając narysowany przez siebie portret ojca. "Pa Tatku" - napisała.

W komentarzach pojawiła się masa kondolencji o kolegów z branży. Mogliśmy tam zaobserwować także komentarz Kasi Cichopek, która jednak ograniczyła się jedynie do emotikon czarnego serca i smutnej buzi. 

Reklama

Katarzyna Cichopek złożyła kondolencje rodzinie Damięckich

Po paru godzinach była jednak w stanie napisać więcej. W końcu z Maciejem Damięckim była bardzo zżyta, grając z nim wiele lat na planie "M jak miłość"

Katarzyna musiała więc przekazać fanom wiadomość o tym, jak ważną osobą był dla niej pan Maciej Damięcki. Jego niespodziewana śmierć wywołała wielkie poruszenie. 

"Panie Maćku, granie z Panem to było dla mnie ogromne wyróżnienie i niezwykła przyjemność. Dziękuję za wszystkie wspólne chwile na scenie w teatrze, w serialu M jak Miłość i podczas podróży ze spektaklami. Pana profesjonalizm i talent były dla mnie inspiracją. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny. RIP" - napisała poruszona Katarzyna.

W komentarzach pojawiła się masa wpisów od fanów serialu. Jeden brzmiał bardzo przejmująco:

"Coś ostatnio serial M jak miłość zmaga się z jakimś ciężkim okresem - odeszło w tak krótkim czasie tylu wspaniałych aktorów…" - napisała internautka. 

Zobacz też:

Maciej Damięcki nie żyje

Cichopek w te pędy opuściła dom Kurzajewskiego. Pilnie ogłosiła: "Mam dla was wiadomość"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Maciej Damięcki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy