Reklama
Reklama

Zalana łzami Julia Wieniawa nagle wbiegła na scenę. Wprawiła wszystkich w osłupienie

Julia Wieniawa (25 l.) może się poszczycić nie tylko talentem aktorskim i wokalnym. Młoda gwiazda świetnie sprawdza się także jako jurorka, co z pewnością zauważyli widzowie "Mam Talent". W sobotę odbył się finał 15. już sezonu rozrywkowego show. Emocji nie brakowało, a w pewnym momencie Wieniawa wybuchła płaczem. Co ją tak poruszyło?

Julia Wieniawa w "Mam talent"

Julia Wieniawa dołączyła w tym sezonie do grona jurorów programu "Mam Talent". Młoda gwiazda w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak wyglądał casting na to stanowisko. Okazuje się, że musiała spełnić pewien konkretny warunek. Co ciekawe, był on związany z Agnieszką Chylińską.

Reklama

"To był nietypowy casting. Najpierw zadzwoniła do mnie szefowa TVN i powiedziała, że ma dla mnie propozycję. Ale dodała, że muszę spełnić jedno kryterium — musi polubić mnie Agnieszka Chylińska. I rzeczywiście ten casting odbył się tak, że pojechałyśmy na śniadanie. Miałyśmy po prostu się poznać, porozmawiać, coś sobie zjeść" - tłumaczyła 25-latka w rozmowie z "Vivą!".

Na szczęście paniom udało się dogadać, dzięki czemu Julia Wieniawa mogła zostać jurorką w "Mam Talent".

Julia Wieniawa zalała się łzami

Niestety, na ten moment przygoda Julii Wieniawy z "Mam Talent" dobiega końca. Wszystko dlatego, że w sobotę wyemitowano już finał 15. sezonu, zatem na kolejne odcinki przyjdzie nam trochę poczekać.

Podczas finału, jak to zwykle bywa, emocji nie brakowało. W pewnym momencie doszło do tego, że Julia Wieniawa wybuchła płaczem! Duże wzruszenie u artystki wywołał występ Tymoteusza Sobczyka, który zatańczył do piosenki "Mamo moja". Poruszona piosenkarka wbiegła na scenę i przytuliła zaskoczonego tancerza.

"Jesteś artystą, jesteś wielki, kocham cię! Twój taniec mnie jak zwykle porusza, jesteś tańczącą prawdą, ale wybór tej piosenki mnie tak zaskoczył i poruszył... Piosenka, którą napisał Maciek Musiałowski na galę PPA, to od tego zaczęła się jego kariera, piosenka absolutnie wzruszająca. Ty jeszcze podbiłeś jej znaczenie. Ja znam kontekst powstania tej piosenki. Poruszyłeś wszystkie moje struny, a ja naprawdę rzadko się wzruszam. Tylko na tobie się wzruszam" - tłumaczyła na wizji.

Wzruszenie artystki było tym większe, że prywatnie przyjaźni się ona z Maciejem Musiałowskim.

Zobacz także:

Wieniawa jak światowa gwiazda w Cannes. Tak pokazała się na czerwonym dywanie

Magdalena Cielecka oceniła Julię Wieniawę. Te słowa zaskakują

Kryzys w związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego? Nie chciała tego mówić [POMPONIK EXCLUSIVE]


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | "Mam talent!"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy